Sniper Ghost Warrior 3 bez darmowej przepustki sezonowej dla posiadaczy Xbox One

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 min.

Deweloperzy z CI Games chyba średnio lubią posiadaczy konsoli Microsoftu. W grudniu wybuchła mała afera, gdy okazało się, że gra będzie wspierać HDR tylko na PC i PlayStation 4. Oczywiście jak wiemy , że po naciskał społeczności, polskie studio postanowiło przygotować wersję HDR również dla Xbox One S.

Dziś dociera do nas kolejna niezbyt miła wiadomość dla tych, którzy mają w domu konsolę amerykańskiego giganta. Jak się okazuje zamówienia pre-order różnią się zawartością pomiędzy platformami PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ci, którzy zdecydują się na zakup przedpremierowy wersji na konsolę Sony, otrzymają poza samą grą, przepustkę sezonową na całą dodatkową zawartość. Posiadacze Xbox One zamiast season passa będą mogli się nacieszyć jedynie trzema małymi dodatkami:

Różnica cenowa między pre-orderami wynosi 49 złoty, ale nie jest to do końca fair w stosunku do graczy. Na domiar złego, przepustka sezonowa na komputery PC i PlayStation 4 zawiera dodatkowe treści, takie jak krótkie dodatki do kampanii single-player, mapy multiplayer i bronie, które nie będą dostępne na Xbox One.

Ciężko powiedzieć, dlaczego CI Games tak zachowało się zachowało w związku z dodatkową treścią. Czyżby mieli podpisaną umowę marketingową z Sony?

3 lutego rozpocznie się otwarta beta Sniper: Ghost Warrior 3. Jeśli chcecie się do nich zapisać możecie to zrobić na tej stronie. W becie otrzymamy dwie misje dla jednego gracza, które zostaną udostępnione na platformie Steam. Nasze wrażenia z ogranej bety gry poznacie już jutro.

Gra Sniper Ghost Warrior 3 zostanie wydana 4 kwietnia 2017 roku w edycji na PC i konsole PlayStation 4 i Xbox One.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Prey - https://t.co/JROiYvhYhn
Invert - interesująca łamigłówka już w sprzedaży - https://t.co/gYbfuBJiGC https://t.co/fmOzMM685g
Demo Prey już dostępne na PlayStation 4 i Xbox One - https://t.co/FXcSL27ckd https://t.co/V8idhG2UzD