The Surge zadebiutuje w maju na PlayStation 4, Xbox One i PC. Zobacz nowy zwiastun

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

The Surge to gra z gatunku RPG akcji, której fabuła została osadzona w mrocznej, niedalekiej przyszłości. Za produkcją tytułu stoi studio Deck 13, odpowiedzialne za stworzenie między innymi Lords of the Fallen. W sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun gry, który przedstawia pierwszy dzień w nowej pracy – Warrena, głównego bohatera gry.

Warren zostaje zatrudniony jako pracownik korporacji CREO, co wiąże się z przyodzianiem przez niego egzoszkieletu. Rutynowy zabieg wszczepienia w tkanki ciała wyposażenia niezbędnego do pracy zbiega się w czasie z katastrofą w głębi zakładu CREO. To dopiero początek ciągu niefortunnych wydarzeń, które zamienią jego debiut na nowym stanowisku w zaciętą walkę o przetrwanie wśród przeprogramowanych robotów, oszalałych pracowników z przepalonymi implantami mózgowymi i sztucznej inteligencji, która chce go za wszelką cenę unicestwić.

The Surge zadebiutuje na platformach Playstation, Xbox One i PC już w maju tego roku.

Zwiastun The Surge

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Długo oczekiwany zwiastun filmu Liga Sprawiedliwości - https://t.co/WfOhrFb4Bm https://t.co/BvOCQDDewJ
Quiz: Sprawdź swoją wiedzę na temat konsol - https://t.co/GHW8Se6j0L
Łapcie grę. Tym razem kod Steam :) https://t.co/vutkAq9bMN