Scarlett Johansson w klimatycznym zwiastunie filmu Ghost in the Shell

| | Przeczytasz w 1 min.

Już w marcu będziemy mieli okazję podziwiać nową produkcję wytwórni filmowej Paramount i DreamWorks, Ghost in the Shell ze Scarlett Johansson w roli głównej. Reżyserii filmu podjął się Rupert Sanders (Królewna Śnieżka i Łowca). Główna bohaterka, Major Motoko Kusanagi, hybryda człowieka i robota, jest członkinią oddziału specjalnego Sekcja 9. Jednostka została powołana do życia w celu zwalczania przestępczości wykorzystującej nowoczesne technologie. Film powstał na podstawie kultowej mangi której twórcą jest Masamune Shirow. W 1995 roku powstał pełnometrażowy film animowany w reżyserii Mamoru Sohii, pod tym samym tytułem.

Za muzykę do najnowszej wersji Ghost in the Shell odpowiedzialny jest Clint Mansell (Doom, High-Rise, Czarny łabędź). U boku Scarlett Johansson (Avengers) zobaczymy m.in. Juliette Binoche (Godzilla, Sils Maria), Michaela Wincotta (Kruk, Rycerz pucharów), Michaela Pitta (I Orgins, serial Zakazane imperium) oraz Pilou Asbaeka (Lucy, Wielki Mur). Produkcja filmu nie obyła się bez małych kontrowersji związanych z obsadzeniem Johansson w roli tak kultowej postaci jaką jest główna bohaterka mangi. Mamy jednak nadzieję, że Scarlett podoła zadaniu i film okaże się jednak satysfakcjonujący dla większości widzów.

Poniżej zwiastun filmu Ghost in the Shell.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr
Film o Doktorze Dolittle- przesunięta data premiery - https://t.co/Sieyy4bq7y