Sniper: Ghost Warrior 3 – otwarta beta tylko na komputerach PC

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 min.

Studio CI Games ogłosiło, że 3 lutego rozpocznie się otwarta beta Sniper: Ghost Warrior 3. Niestety testy odbędą się tylko na platformie PC. Jeśli chcecie się do nich zapisać możecie to zrobić na tej stronie. W becie otrzymamy dwie misje dla jednego gracza, które zostaną udostępnione na platformie Steam.

Sniper: Ghost Warrior 3 beta – dostępne misje

 • Cut Off – separatyści kontrolą, dużą antenę, która pozwala im korzystać z satelity. Dzięki niej śledzą ruchy wroga i komunikują się z odległymi placówkami. Gracz musi przechwycić sygnał satelitarny i uzyskać dostęp do łączności przeciwnika.
 • Blockout – gracz otrzymuje nazwiska zbrodniarzy wojennych. Celem misji jest wyeliminowanie Ivana Krustcheva. Czarny charakter ukrywa się w opuszczonym kompleksie mieszkalnym i jest pilnie strzeżony przez swoich strażników. Od nas zależy sposób rozgrywki, możemy m.in. szturmować budynek, załatwić go z dalekiej odległości za pomocą snajperki lub po cichu przekraść się do niego.

Twórcy zapowiadają, że Sniper: Ghost Warrior 3 to ich najambitniejszy projekt. Akcja nowej odsłony ma się rozgrywać podczas konfliktu wojennego toczonego we wschodniej Europie. Gra będzie mieć sandboxowy charakter, tak więc gracze nie powinni narzekać na liniowość rozgrywki. Gra zostanie wydana 4 kwietnia 2017 roku w edycji na PC i konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Sniper: Ghost Warrior 3 – zwiastun

 • Dominik

  Myślę że konsolowcy się wkurzą ale co tam, ja się cieszę i to bardzo że akurat na PC będzie dostępna wersja beta testów dla Sniper: Ghost Warrior 3. Mnie gra na pokazanych materiałach do tej pory bardzo się spodobała. Widać ogromną różnicę pomiędzy SGW3 a poprzednimi częściami. Mam nadzieję że beta testy tylko mnie uświadczą w przekonaniu że dobrze robię czekając na tą grę z taką niecierpliwością i że warto było tyle czekać.

  • grzesiu

   Mnie trochę dziwi, że nie zrobili bety na konsole. Raczej to już jest standard, że robi się betę na wszystkie platformy. W takim wypadku mam nadzieje, że będzie demo.

 • Czołgista

  Przyjdzie i czas na Konsole a zresztą mam i to i to więc przetestuje na piecyku a kupię na PS4 i będzie git. Zawsze jest wybór:)

  • Schulamo

   Ja akurat nie mam kompa, znaczy mam ale to 8 letni laptop :D Na szczęście mój znajomy już zapowiedział, że da mi grę przetestować na swoim sprzęcie. Potem, jeżeli będzie spoko, to zakupię pre order na xboxa

 • Iwan

  Często jest tak, że nie robi się bety na konsole, to raczej nie jest standard, że wychodzi ona na 3 platformy. Myślę, że bez problemu zobaczymy demo na PS-a i Xbox’a. A co do Bety na PC, to chyba nie muszę mówić, że Beta Testy dla graczy to zawsze dobry pomysł. Na trailera SGW3 wygląda świetnie, więc aż strach jak będzie wyglądała na żywo po Testach.

  • Mateusz

   I jak Ci się podobało, miałeś okazję zagrać? Ja grałem w betę i byłem
   bardzo pozytywnie zaskoczony tym, jak ta gra wygląda. Szczególnie w
   porównaniu do poprzednich odsłon serii widać, że studio poczyniło duży
   postęp. SGW 1 i 2 były grami typu B, a tu widzę, że jeżeli SGW 3 będzie
   dopracowane, przez te ostatnie dwa miesiące, to gra ma szanse stać się
   prawdziwa produkcja AAA. No ale zobaczymy jak to wyjdzie dopiero w
   kwietniu

 • Lierro

  Nic tylko czekać. Został jeden dzien do bety, mam nadzieję, że Open Beta odpowie na pytania ludzi, którzy nie wierzą w tą grę, a zwłaszcza w polskie studio. Owszem, druga część nie była specjalnie udana, ale to się zdarza w studiach o wiele większych budżetach. Pozostaję czekać, ja tam się zapisałem na Bete, i jak tylko sprawdzę jak gra się sprawuję, od razu zamawiam preorder.

  • Kasjan Nowak

   Czym więcej polskich gier tym lepiej – nikt nie życzy CITY źle. Co do serii – rzeczywiście, dwójka mocno średnia, ale pierwsza część to całkiem udana produkcja, bodajże pierwsza tak udana strzelanka od tego studia. Parę misji jeszcze pamiętam – zagrywałem się w nią kilka lat temu. Przez weekend dowiemy się, w jakim kierunku idzie trzecia część – ja jestem optymistą.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Prey - https://t.co/JROiYvhYhn
Invert - interesująca łamigłówka już w sprzedaży - https://t.co/gYbfuBJiGC https://t.co/fmOzMM685g
Demo Prey już dostępne na PlayStation 4 i Xbox One - https://t.co/FXcSL27ckd https://t.co/V8idhG2UzD