Xbox One S w pakiecie z Minecraftem – kolejna próba podbicia Japonii przez Microsoft

Japoński oddział Microsoftu ogłosił dzisiaj, że jeszcze w tym miesiącu na rynek Kraju Kwitnącej Wiśni wkroczy pakiet konsoli Xbox One S (500 GB) z grą Minecraft. Oprócz gry na nośniku fizycznym w pudełku znajdzie się także kod uprawniający do pobrania Minecrafta na komputer z systemem Windows 10. Bundle ma kosztować 29,980 jenów, czyli mniej więcej tyle ile kosztuje tam goła wersja PlayStation 4.

Wypuszczenie takiego pakiety przez amerykańskiego giganta nie jest zaskakujące. Minecraft jest w Japonii dość popularny, a jego producent Mojang jest własnością firmy Microsoft.

Konsola Xbox One od premiery nie cieszyła się popularnością w Japonii, jednak po premierze odchudzonej wersji, słupki sprzedaży poszybowały dość znacząco w górę. Oczywiście trudno mówić, że platforma Microsoftu jest tam popularna, ale wynik ponad 71 tys. sprzedanych sztuka, może w najbliższych tygodniach ulec znacznej poprawie.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło:


GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Usługa EA Access wzbogaci się o kolejną grę - https://t.co/0OjU8dRwEk @eapolska
Deals with Gold - Grand Theft Auto V, Forza, Call of Duty - https://t.co/gjpI9azcfV
NieR: Automata - trofea zostały ujawnione - https://t.co/9WRlpP3Te4