Xbox One S w pakiecie z Minecraftem – kolejna próba podbicia Japonii przez Microsoft

Japoński oddział Microsoftu ogłosił dzisiaj, że jeszcze w tym miesiącu na rynek Kraju Kwitnącej Wiśni wkroczy pakiet konsoli Xbox One S (500 GB) z grą Minecraft. Oprócz gry na nośniku fizycznym w pudełku znajdzie się także kod uprawniający do pobrania Minecrafta na komputer z systemem Windows 10. Bundle ma kosztować 29,980 jenów, czyli mniej więcej tyle ile kosztuje tam goła wersja PlayStation 4.

Wypuszczenie takiego pakiety przez amerykańskiego giganta nie jest zaskakujące. Minecraft jest w Japonii dość popularny, a jego producent Mojang jest własnością firmy Microsoft.

Konsola Xbox One od premiery nie cieszyła się popularnością w Japonii, jednak po premierze odchudzonej wersji, słupki sprzedaży poszybowały dość znacząco w górę. Oczywiście trudno mówić, że platforma Microsoftu jest tam popularna, ale wynik ponad 71 tys. sprzedanych sztuka, może w najbliższych tygodniach ulec znacznej poprawie.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Kamil Kościelniak

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło:


Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Nowe Fire Emblem? Informacje na Nintendo Direct - https://t.co/q2bFCamJ2W
Już w lutym premiera polskiej gry strategicznej - Reapolitiks - https://t.co/latSnKZaBq @JujubeeGames @1C_Company https://t.co/F9LyaqOf5E
Gravity Rush 2 - znamy wszystkie trofea - https://t.co/Yz3typq0GK https://t.co/kttFrxZlgV