THQ Nordic wydawcą pudełkowej wersji Halo Wars 2 na PC

Firma THQ Nordic została partnerem Microsoft Studios i 343 Industries i wprowadzi do sprzedaży detalicznej na całym świecie Halo Wars 2 dla Windows 10. Dodatkowo przy zakupie Halo Wars 2 na Windows 10 zostanie udzielony dostęp cyfrowy do wersji na Xbox One poprzez Xbox Play Anywhere.

Obie wersje, zarówno Standard i Ultimate, będą dostępne w bardzo atrakcyjnej formie. Halo Wars 2 Ultimate jest zapierającą dech w piersiach wersją oryginalnego Halo Wars. Istnieje możliwość uruchomienia jej zarówno w systemie Windows 10, Xbox One jak i Xbox Play Anywhere i zapewnia fanom czterodniowy dostęp do wersji podstawowej, Season Passa i Halo Wars: Definitive Edition.

Lars Wingefors, CEO THQ Nordic jest podekscytowany współpracą:

Współpraca z Microsoft w 2016 roku przy realizacji wielu tytułów, zachęciła nas do podjęcia w nowym roku współpracy z innymi partnerami. Jesteśmy szczęśliwi, ze mogliśmy stworzyć możliwość nabycia tej wspanialej wersji fizycznej gry, z której ucieszą się wszyscy fani Halo i gatunku RTS.

Halo Wars 2 Ultimate Edition wraz z czterodniowym przedpremierowym dostępem zostanie wprowadzone do handlu detalicznego 17 lutego 2017 za 79,99 EUR (około 250 zł) natomiast wersja standardowa będzie dostępna od 21 lutego za 59,99 EUR (około 360 zł).

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło:


GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

LEGO City Undercover zadebiutuje w kwietniu na PC, PlayStation 4, Xbox One i Switch - https://t.co/7QUZTjsiMJ https://t.co/MNSu7lnBOl
Premiera Micro Machines World Series przełożona na czerwiec - https://t.co/ijdSPfgE2a
Nintendo Switch nie będzie wspierało usługi Virtual Console - https://t.co/SyHRUrhwbK