The Good Fight – nowy zwiastun spin-offu serialu Żona idealna z gwiazdą Gry o tron Rose Leslie

| | Przeczytasz w 1 min.

Serial Żona idealna (The Good Wife) wyróżniony licznymi nagrodami oraz entuzjastycznie przyjęty przez wielu fanów dobiegł końca w 2016 roku, po siedmiu sezonach. Nie żegnanym się jednak na dobre ze wszystkimi jego bohaterami, ponieważ już 19 lutego 2017 roku będzie można obejrzeć pierwszy odcinek spin-offu zatytułowanego The Good Fight.

Christine Baranski wraca do Good Fight jako Diane Lockheart. Bohaterka odchodzi z Lockhart & Lee, a na dodatek dowiaduje się, że straciła wszystkie swoje oszczędności. Ponieważ nie chce wrócić do swojej dawnej firmy, łączy siły z młodą prawniczką Maia (Rose Leslie) i razem dołączają do kancelarii Lucca Quinn (Cush Jumbo).

W nowym serialu występuje wiele znanych twarzy z Żony idealnej, jednak nie zobaczymy już Julianny Margulies jako Alicia Florricka. Jak wyjaśnili twórcy spin-offu Robert i Michelle King, losy tytułowej bohaterki oryginalnej serii zostały przedstawione w pełni.

The Good Fight będzie emitowane w trybie online w USA. Pierwszy odcinek pojawi się dodatkowo w telewizji, natomiast kolejne dziewięć epizodów będzie można obejrzeć wyłącznie w CBS All Access. Jeszcze nie wiadomo w jakiej formie i gdzie zostanie wyemitowany serial w Polsce.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

ROKH zadebiutuje w early access już 16 maja - https://t.co/PHNVoUabBt https://t.co/hci0EapmmO
Rekord w speedrunie Dark Souls 3 pobity - https://t.co/rbjlWZNMj0 https://t.co/Rha2aLBHUO
Horror Inner Voices zadebiutuje 10 maja na platformie Steam - https://t.co/2tWMsMZGOa https://t.co/Fcd9Kxu2Qz