Nighthaw-X3000 – polska produkcja zadebiutuje w tym kwartale

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 min.

Polskie N94Games zadebiutuje na Steamie grą Nighthaw-X3000, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Nighthaw-X3000 to gra z gatunku vertical shoot’em up, która stylistyką nawiązuje do lat osiemdziesiątych, oferując tym samym niezapomnianą podróż do tamtych czasów. Podróż, w której towarzyszyć ma nam nastrojowa muzyka, nietuzinkowa oprawa wizualna i klasyczna, przypominająca gry typu arcade rozgrywka. Nighthaw-X3000 to hołd w kierunku starej szkoły tworzenia gier z wyszczególnieniem wyśrubowanego poziomu trudności i pokładów dodatkowej, ukrytej zawartości do odblokowania.

Przewidywana data premiery gry to koniec Q1 2017. Gra obecnie zmierza na platformę PC jednakże twórcy gry wraz z wydawcą AAG Studio, rozważają porty gry na konsole obecnej generacji (PlayStation 4, Xbox One) – twierdząc,że jest to bardzo prawdopodobne. Trzymamy kciuki, a na deser zostawiamy zwiastun Nighthaw-X3000.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Wszystkie superciosy z Injustice 2 w jednym zwiastunie - https://t.co/gopoMaE40y https://t.co/K8tqcmWi6t
Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr