Nighthaw-X3000 – polska produkcja zadebiutuje w tym kwartale

Data Komentarze

Polskie N94Games zadebiutuje na Steamie grą Nighthaw-X3000, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Nighthaw-X3000 to gra z gatunku vertical shoot’em up, która stylistyką nawiązuje do lat osiemdziesiątych, oferując niezapomnianą podróż do tamtych czasów. Podróż, w której towarzyszyć ma nam nastrojowa muzyka, nietuzinkowa oprawa wizualna i klasyczna, przypominająca gry typu arcade rozgrywka. Nighthaw-X3000 to hołd w kierunku starej szkoły tworzenia gier z wyszczególnieniem wyśrubowanego poziomu trudności i pokładów dodatkowej, ukrytej zawartości do odblokowania.

Przewidywana data premiery gry to koniec Q1 2017. Gra obecnie zmierza na platformę PC jednakże twórcy gry wraz z wydawcą AAG Studio, rozważają porty gry na konsole obecnej generacji (PlayStation 4, Xbox One) – twierdząc,że jest to bardzo prawdopodobne. Trzymamy kciuki, a na deser zostawiamy zwiastun Nighthaw-X3000.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz

Autor: Kasjan Nowak

Źródło:


GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Poznaliśmy pełną rozpiskę PlayStation Plus marzec 2017 - https://t.co/hukVp4ZAPv
Darmowy weekend z Battlefield 1 na Xbox One i PC - https://t.co/PBAY9SIYeX
Nowe informacje o usłudze Xbox Game Pass. Co z Xbox Live Gold? - https://t.co/6yICEDFnMV