Microsoft anuluje Scalebound, grę która miała w tym roku sprzedawać Xbox One

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Scalebound, przygodowa gra akcji od Platinum Games została anulowana przez wydawcę. Jest to bardzo zaskakująca wiadomość, ponieważ tytuł ten miał być jedną z największych ekskluzywnych produkcji na konsolę Xbox One i PC, która zadebiutuje w tym roku.

Microsoft wydał krótkie oświadczenie, w którym nie podał przyczyny anulowania Scalebound:

Dziś musimy podzielić się trudną wiadomością, która dotknie naszych fanów, zespół Microsoft Studios i naszego partnera. Po starannym rozważeniu, postanowiliśmy zakończyć produkcję Scalebound. To nie była łatwa decyzja.

Jest to bardzo niekorzystna decyzja dla Microsoftu, ponieważ w momencie kiedy amerykański gigant mógłby nadrabiać straty do PlayStation, traci gry którymi miał straszyć konkurencje i zachęcać graczy.

Sony, pomimo że ostatnio głównie skupiło się wypuszczaniu nowych sprzętów, wciąż ma lepszą ofertę tytułów na wyłączność niż Microsoft.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Premierowy zwiastun What Remains of Edith Finch - https://t.co/gQhZYAMO9X https://t.co/SDDHuTlgfO
Cities Skylines - Xbox One Edition - recenzja - https://t.co/pMUYphYQiY
Nowy zwiastun Injustice 2 - Brainiac atakuje po raz drugi - https://t.co/xi54yXMRXF https://t.co/9RyqfeoPMK