Microsoft anuluje Scalebound, grę która miała w tym roku sprzedawać Xbox One

Scalebound, przygodowa gra akcji od Platinum Games została anulowana przez wydawcę. Jest to bardzo zaskakująca wiadomość, ponieważ tytuł ten miał być jedną z największych ekskluzywnych produkcji na konsolę Xbox One i PC, która zadebiutuje w tym roku.

Microsoft wydał krótkie oświadczenie, w którym nie podał przyczyny anulowania Scalebound:

Dziś musimy podzielić się trudną wiadomością, która dotknie naszych fanów, zespół Microsoft Studios i naszego partnera. Po starannym rozważeniu, postanowiliśmy zakończyć produkcję Scalebound. To nie była łatwa decyzja.

Jest to bardzo niekorzystna decyzja dla Microsoftu, ponieważ w momencie kiedy amerykański gigant mógłby nadrabiać straty do PlayStation, traci gry którymi miał straszyć konkurencje i zachęcać graczy.

Sony, pomimo że ostatnio głównie skupiło się wypuszczaniu nowych sprzętów, wciąż ma lepszą ofertę tytułów na wyłączność niż Microsoft.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Kamil Kościelniak

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło:


Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Nowe Fire Emblem? Informacje na Nintendo Direct - https://t.co/q2bFCamJ2W
Już w lutym premiera polskiej gry strategicznej - Reapolitiks - https://t.co/latSnKZaBq @JujubeeGames @1C_Company https://t.co/F9LyaqOf5E
Gravity Rush 2 - znamy wszystkie trofea - https://t.co/Yz3typq0GK https://t.co/kttFrxZlgV