For Honor – kolejna zamknięta beta pod koniec stycznia

Ubisoft ogłosił, że kolejne zamknięta beta testy gry For Honor odbędą się pomiędzy 26-29 stycznia.

Produkcja będzie testowana na wszystkich trzech platformach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem, możecie zapisać się do bety pod tym linkiem. Zachęcam również do zapoznania się z naszymi wrażeniami z zamkniętej alphy, która miała miejsce we wrześniu 2016 roku.

W najnowszej produkcji Ubisoftu gracze będą mogli wybrać pomiędzy samurajem, wikingiem i rycerzem. Gra ma oferować wiele ciekawych trybów rozgrywki sieciowej. Choć For Honor będzie głównie nastawione na multiplayer, to nie zabraknie w grze miejsca na kampanie dla jednego gracza. Dostępne będą trzy krótkie rozgrywki solo, czyli po jednej dla każdego wojownika, którym zdecydujemy się ukończyć grę.

Poza tym w sieci pojawił się nowy klimatyczny trailer produkcji pt. „Cienka Czerwona Ścieżka”. Polski lektor przedstawia co nas czeka w grze – naprawdę warto obejrzeć poniższy film.

For Honor zadebiutuje 14 lutego 2017 roku w edycji wersji na PC oraz konsole PlatStation 4 i Xbox One.

For Honor – Cienka Czerwona Ścieżka

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Damian Stefański

Autor: Damian Stefański

Źródło:


Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Nowe Fire Emblem? Informacje na Nintendo Direct - https://t.co/q2bFCamJ2W
Już w lutym premiera polskiej gry strategicznej - Reapolitiks - https://t.co/latSnKZaBq @JujubeeGames @1C_Company https://t.co/F9LyaqOf5E
Gravity Rush 2 - znamy wszystkie trofea - https://t.co/Yz3typq0GK https://t.co/kttFrxZlgV