For Honor – kolejna zamknięta beta pod koniec stycznia

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 min.

Ubisoft ogłosił, że kolejne zamknięta beta testy gry For Honor odbędą się pomiędzy 26-29 stycznia.

Produkcja będzie testowana na wszystkich trzech platformach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem, możecie zapisać się do bety pod tym linkiem. Zachęcam również do zapoznania się z naszymi wrażeniami z zamkniętej alphy, która miała miejsce we wrześniu 2016 roku.

W najnowszej produkcji Ubisoftu gracze będą mogli wybrać pomiędzy samurajem, wikingiem i rycerzem. Gra ma oferować wiele ciekawych trybów rozgrywki sieciowej. Choć For Honor będzie głównie nastawione na multiplayer, to nie zabraknie w grze miejsca na kampanie dla jednego gracza. Dostępne będą trzy krótkie rozgrywki solo, czyli po jednej dla każdego wojownika, którym zdecydujemy się ukończyć grę.

Poza tym w sieci pojawił się nowy klimatyczny trailer produkcji pt. „Cienka Czerwona Ścieżka”. Polski lektor przedstawia co nas czeka w grze – naprawdę warto obejrzeć poniższy film.

For Honor zadebiutuje 14 lutego 2017 roku w edycji wersji na PC oraz konsole PlatStation 4 i Xbox One.

For Honor – Cienka Czerwona Ścieżka

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Wszystkie superciosy z Injustice 2 w jednym zwiastunie - https://t.co/gopoMaE40y https://t.co/K8tqcmWi6t
Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr