Scenariusz do filmu Uncharted jest już gotowy

Autor scenariusza do „Uncharted” Joe Carnahan (The Grey, The A-Team) na swoim Instagramie podzielił się zdjęciem okładki zapowiadając, że teraz zacznie się prawdziwa praca. Stworzony przez siebie scenariusz określił mianem „Bestii” na tle innych hollywoodzkich produkcji.

Według przewidywań portalu polygon.com zdjęcia rozpoczną się już w tym roku, a kierownictwo nad nimi przejmie Shawn Levy. Przygotowania do tej produkcji trwają od 2009 roku, a do chwili obecnej nad tytułem pracowało trzech reżyserów i dwie ekipy scenarzystów.

Passa słabych ekranizacji gier komputerowych ciągle trwa, o czym w ostatnim czasie przypomina nam niezbierający zbyt pozytywnych opinii Assassin’s Creed. Myślicie, że filmowa adaptacja serii Uncharted zapowiada się na tyle dobrze by zaskoczyć i w końcu przełamać tę niekorzystną serię? Która ekranizacja wam najbardziej przypadła do gustu? Według użytkowników serwisów Rotten Tomatoes i Metacritic najchętniej oglądane tytuły to Prince of Persia: The Sands of Time (2010) i Mortal Kombat (1995).

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Jakub Smolak

Autor: Jakub Smolak

Źródło: http://www.polygon.com/2017/1/8/14206752/uncharted-movie-script-premiere-date


Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Resident Evil 7 w wersji Steam za około 120 zł - https://t.co/Zy7ZgqIsbr https://t.co/T0dbt9vYNo
Pierwszy zwiastun do filmu Girlfriend’s day - https://t.co/TUVgz8zERb @NetflixPL https://t.co/eso8Sm1spv
Perception - kolejny mroczny horror na PlayStation 4 - https://t.co/l46G0KCPdN @TheDeepEndGames https://t.co/LMwf9sUBJv