Nowy zwiastun filmu Słoneczny patrol

Data Komentarze

Wielu z was na pewno pamięta kultowe sceny jednego z najpopularniejszych seriali lat 90-tych, w których zespół ratowników biegnie po plaży w rytm piosenki I’m always here wykonywanej przez Jimiego Jaimsona. Dlatego niejednych ucieszy fakt, że w sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun kinowej wersji znanego serialu Słoneczny patrol z Dwaynem Johsonem (Szybcy i wściekli)  i Zacem Efronem (High School Musical) w rolach głównych. Pierwszy z nich wcieli się w rolę Michta Buchanana, natomiast bożyszcz nastolatek zagra Matta Brodyego. Jako piękne ratowniczki z Los Angeles wystąpią m.in. Kelly Rohrbach, Alexandra Daddario oraz Ilfenesh Hadera. W kinowej odsłonie nie zabraknie również gościnnie Davida Hasselhofa i Pameli Anderson. Jednak twórcy nie ujawnili jeszcze w jakie postacie się wcielą.

Słoneczny patrol w reżyserii Setha Gordona to połączenie komedii z filmem akcji, w którym ekipa ratowników oprócz idealnego wyglądu i pilnowania bezpieczeństwa plażowiczów zostaje uwikłana w kryminalny spisek.

Światową premierę nowej odsłony Słonecznego patrolu zapowiedziano na 10 maja 2017 roku.

Słoneczny patrol zwiastun filmu

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz

Autor: Malwina

Źródło:


GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Poznaliśmy pełną rozpiskę PlayStation Plus marzec 2017 - https://t.co/hukVp4ZAPv
Darmowy weekend z Battlefield 1 na Xbox One i PC - https://t.co/PBAY9SIYeX
Nowe informacje o usłudze Xbox Game Pass. Co z Xbox Live Gold? - https://t.co/6yICEDFnMV