Mamy nowy rok a Call of Duty: Infinite Warfare wciąż rządzi w Wielkiej Brytanii

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Call of Duty: Infinite Warfare zakończyło w UK rok 2016 jako najlepiej sprzedająca się gra i również w ten sam sposób rozpoczęła rok 2017. To już niemal tradycja, że na Wyspach ten okres należy dla kolejnej odsłony kultowej serii od Activision.

Tradycją też jest, że na końcu i początku każdego roku, bardzo wysoko liście najchętniej kupowanych gier znajduje się kolejna odsłona gry piłkarskiej od EA.  FIFA 17 zajęła drugie miejsce wśród najlepiej sprzedających się gier w ubiegłym tygodniu i wyprzedziła takie hity jak nieśmiertelne GTA 5 oraz cenione w poprzednim roku produkcje – Battlefield 1 i Forza Horizon 3.

Wciąż nieźle sobie radzi gra Steep, która po bardzo kiepskim początku na rynku, kolejny raz dostała się do pierwszej dziesiątki.

Najlepiej sprzedające się gry w ubiegłym tygodniu w Wielkiej Brytanii (od 2 do 7 stycznia):

  1. CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE
  2. FIFA 17
  3. GRAND THEFT AUTO V
  4. BATTLEFIELD 1
  5. FORZA HORIZON 3
  6. WATCH DOGS 2
  7. MAFIA 3
  8. ROCKET LEAGUE
  9. POKEMON SUN
  10. STEEP

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Aktualizacja systemu 2.1.0 dla Nintendo Switch jest już gotowa do pobrania - https://t.co/GOLH5q2Zij
Beat Cop - recenzja - https://t.co/oh6vWmaE6m
Pajączek powraca na duży ekran w zwiastunie filmu Spider-Man: Homecoming - https://t.co/sDPovK9e7c https://t.co/8euZipKfw9