Beta gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana doczekała się aktualizacji 0.8.37

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Zamknięta beta gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana doczekała się aktualizacji o numerze 0.8.37. Łatka jest niewielka w porównaniu do 0.8.33 i w prowadza kosmetyczne zmiany.

CD Projekt RED ogłosiło, że głównym celem aktualizacji jest uporanie się kilkoma problemami, które pojawiły się w ostatni czasie. Dotyczą one kwestii związanych z rozgrywką jak działanie karty Mardroeme, która pozwalała graczom na wygranie pojedynku przez niewybranie celu dla efektu karty Mutagen.

Założenia działania karty były inne i twórcy ze względu na jej ogromny wpływ na rozgrywkę rankingową, zdecydowali się wprowadzić konieczne korekty. Gracze, którzy wykorzystywali nagminnie błąd w grze, już raczej do premiery finalnej wersji nie zagrają w Gwinta.

Aktualizacja zlikwidowała także problem, który pojawiał się przy zniszczeniu karty Morkrvarg o sile 2 oraz zagrania kombinacji trzech jednostek Wzmocniony Balista i Redańskiej Elity.

Zamknięta beta gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana, jest dostępna od końca października ubiegłego roku wyłącznie na PC i konsoli Xbox One.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Wszystkie superciosy z Injustice 2 w jednym zwiastunie - https://t.co/gopoMaE40y https://t.co/K8tqcmWi6t
Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr