Beyond Good & Evil 2 z roczną ekskluzywnością na Nintendo Switch

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Jak donosi Laura Kate Dale z Let’s Play Video Games, gra Beyond Good & Evil 2 ma być początkowo wydana wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Ekskluzywność ma trwać 12 miesięcy i po tym czasie produkcja Ubisoftu zostanie wydana na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Jeśli wierzyć Kate Dale, Beyond Good & Evil 2 zadebiutuje dopiero w 2018 roku. Informatorka już nie raz była źródłem ciekawych informacji dotyczących Nintendo, które później znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości.

Całe szczęście na weryfikację tych doniesień nie będziemy musieli czekać długo, gdyż już 13 stycznia odbędzie się wielka konferencja Niny, na której ujawnione zostaną szczegóły dotyczące Switch i najbliższych planów związanych z tą platformą.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

MetaMorph: Dungeon Creatures od Firefly zadebiutuje jeszcze w tym roku w Early Access - https://t.co/zvFvc0crTp… https://t.co/2PrXppmqAv
Uncharted: The Lost Legacy oraz The Last of Us 2 to jedyne projekty w planach Naughty Dog - https://t.co/lLYehUqxTH
Jake Gyllenhaal jako Jeff Bauman w filmie Stronger - https://t.co/xsDjguwaQN