Najlepsze gry 2016 roku – zestawienie redakcyjne

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 13 min.

Poznajcie nasze TOP 3 tego roku!

3. Forza Horizon 3 (PC, XONE)

Recenzja (XONE)

Damian: Najnowsza odsłona wyścigów autorstwa Playground Games przeniosła nas do słonecznej Australii i pozamiatała konkurencję. Forza Horizon 3 zebrała niesamowicie dobre oceny i bez wątpienia zasługuje na miano jednej z najlepszych gier roku 2016. Różnorodność wyścigów, setki samochodów, wiele aktywności pobocznych oraz tras sprawia, że ciężko oderwać się od gry. Forza Horizon 3 gwarantuje udaną zabawę na wiele godzin, dlatego podium w naszym rankingu jest absolutnie zasłużone.

2. Uncharted 4 (PS4)

 

Recenzja (PS4)

Kamil: Dwa słowa – Naughty Dogs. No i wszystko jasne. Na Uncharted 4 czekałem od 2011 roku, czyli od premiery trzeciej części przygód Nathana Drake’a i nie zawiodłem się. Zresztą, nie wchodziło to nawet w grę gdyż poprzednie odsłony były fantastyczne a to, czego dotkną niegrzeczne pieski, zamienia się błyskawicznie w złoto. Uncharted 4 ma do zaoferowania wszystko to, za co pokochaliśmy trylogię z poprzedniej generacji, ale w zniewalającej oprawie graficznej. Wartka akcja, mnóstwo strzelania, zagadki logiczne, elementy platformowe oraz świetnie skrojone postacie, a pod względem technicznym – ideał. Nic dodać, nic ująć. Brawo Sony.

1. Wiedźmin 3: Krew i wino (PC, PS4, XONE)

Recenzja (PS4)

Kamil: Krew i Wino to drugie fabularne rozszerzenie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i kolejny wielki sukces polskiego dewelopera. Trzeba przyznać, że jak CD Projekt RED zrobi dodatek, to nie ma ch…a we wsi. I to nawet w całym Białym Sadzie. Uznaliśmy, że Krew i wino to najlepsza polska produkcja mijającego roku, najlepsza produkcja RPG i doszliśmy w końcu do wniosku, że to po prostu najlepsza gra tego roku.W zasadzie nie ma co się za dużo rozpisywać. Wiedźmin 3: Krew i Wino wielką grą jest, a arcydzieła są po to by je podziwiać i nagradzać, tak więc robimy to po raz kolejny z nieskrywaną przyjemnością.

  • psbox

    Brak propagującego tolerancję i metroseksualizm Final Fantasty 15? Skandal! A tak na poważnie to właśnie sobie uświadomiłem w ile dobrych gier w tym roku grałem.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Długo oczekiwany zwiastun filmu Liga Sprawiedliwości - https://t.co/WfOhrFb4Bm https://t.co/BvOCQDDewJ
Quiz: Sprawdź swoją wiedzę na temat konsol - https://t.co/GHW8Se6j0L
Łapcie grę. Tym razem kod Steam :) https://t.co/vutkAq9bMN