RANKING: Najgorsze gry 2016 roku

Dobiega końca seria naszych rankingów podsumowujących 2016 rok. Przed nami jednak trzy najważniejsze, a zaczynamy od tego najbardziej przykrego dla twórców, wydawców oraz oczywiście graczy, czyli zestawiania najgorszych gier mijających dwunastu miesięcy. Na początku nowego roku czeka was jeszcze top najlepszych gier 2016 oraz tytułów, na które redakcja Gamerweb, będzie czekać najbardziej w 2017 roku. Zapinamy pasy i  zaczynamy.

Top 10 najgorszych gier 2016 roku

10. Blood Alloy: Reborn (PC)

Recenzja (PC)

Kasjan: Gra jednej sztuczki. Nudna, posiadająca ubogi content, a jedyne czym się broni to dosyć sprawna walka. Niestety, 13 euro które trzeba dać na Blood Alloy: Reborn to zdecydowanie za dużo jak na taką grę. Trzeba jednak też przyznać, że crapów i to takich soczystych było jednak „lepszych” od Blood Alloy: Reborn.

9. Mafia III (PC, PS4, XONE)

Recenzja (PS4)

Kamil: Mafia 3 zawiodła na wielu płaszczyznach. Po sześciu latach od premiery całkiem niezłej Mafii 2, gracze od trzeciej odsłonie serii oczekiwali naprawdę wiele. Miała być świetna grafika, olbrzymia swoboda i wciągająca fabuła. Niestety nic z tego nie wyszło, a gra nie tyle ugięła się pod ciężarem oczekiwań miłośników cyklu, ile pod ciężarem błędów technicznych. Mafia 3 sprawiała wrażenie gry wypuszczonej co najmniej pół roku za wcześnie. Problemy z płynnością animacji, bugi, grafika nie wiele lepsza niż w poprzedniej odsłonie oraz ograniczone możliwości bohatera, to rzeczy których gracze nie mogą akceptować. To jednak nie koniec problemów Mafia 3. Gra ma powtarzalne i niemiłosiernie nudne misje a fabuła oraz bezgraniczna głupota naszych przeciwników mogą niekiedy irytować. Dopiero pod koniec robi się ciekawie, ale czy warto się męczyć 3/4 gry, by w końcu dobrnąć do namiastki tego czego spodziewaliśmy się od pierwszych minut? Mafia 3 nie tylko zawiodła oczekiwania graczy, ale to też jedna z najgorszych gier tego roku.

8. Marvel Ultimate Alliance (PC)

Kasjan: Liczyłem na godną konwersję Ultimate Alliance 2 na PC. X-Men Legends pamiętam dość dobrze nawet teraz – była to gra świetna i wciągająca gracza po uszy. Niestety remaster (a zarazem port) Marvel Ultimate Alliance 2 okazał się beznadziejny, były problemy z konfiguracją klawiszy, płynnością, dźwiękiem i wymieniać można jeszcze w nieskończoność – brakowało nawet niektórych DLC!. Cena wynosiła 40 euro za jedną grę(!), a cały bundle (czyli pakiet jedynki i dwójki) kosztował aż 60 euro…

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Kasjan Nowak

Autor: Kasjan Nowak

Źródło:


Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Resident Evil 7 w wersji Steam za około 120 zł - https://t.co/Zy7ZgqIsbr https://t.co/T0dbt9vYNo
Pierwszy zwiastun do filmu Girlfriend’s day - https://t.co/TUVgz8zERb @NetflixPL https://t.co/eso8Sm1spv
Perception - kolejny mroczny horror na PlayStation 4 - https://t.co/l46G0KCPdN @TheDeepEndGames https://t.co/LMwf9sUBJv