Świąteczna promocja na subskrypcję PlayStation Plus – taniej o 20%

W PlayStation Store pojawiła się świąteczna promocja na subskrypcję PlayStation Plus. Abonament można zakupić 20% taniej czyli za 156 zł. Jest to niezłą cena, ale niestety z oferty mogą skorzystać tylko Ci, którzy obecnie nie mają aktywnej usługi. Cena promocyjna obowiązuje do godziny 11:00 czasu polskiego, 23-12-2016.

W tym miesiącu oferta PlayStation Plus jest bardzo słaba, a porównując ją do tego co dostali posiadacze konsoli Microsoftu, wydaje się wręcz tragiczna.  W ofercie znalazły się poniższe gry:

PS Plus grudzień 2016

 • Stories: The Path of Destinies (PS4
 • Invisible, Inc. (PS4
 • Hyper Void (PS3, PS4)
 • Tiny Troopers Join Ops (PS4, PS3)
 • Color Guardians (PS4, PSV)
 • VVVVVV (PSV)

Co jeszcze poza grami oferuje nam usługa PlayStation Plus?

 • Umożliwia granie online.
 • Zniżki w sklepie PlayStation Store.
 • Przechowywanie zapisów z gier w chmurze.

Miejmy nadzieje, że styczniowa oferta PlayStation Plus będzie lepsza niż ta grudniowa. Niestety gdy jesteście fanami grania online, usługa jest obowiązkowa i choć otrzymujemy gry w które nie będziecie grać i tak musicie za nią płacić.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Damian Stefański

Autor: Damian Stefański

Źródło:


Dyskusja

Komentarzy ( 4 )

 1. $ony napisał(a):

  4

  0

  Tak a dla stałych frajerów pocałuj mnie w dupe. Sony werbuje kolejnych niewolników. Darmowa gra online dla wszystkich!!!

  • Rozum napisał(a):

   0

   2

   PS plus daje dostęp do usług sieciowych od Sony a nie otrzymywanie gier za darmo, człowiek inteligentny to rozumie a i……. niestety nie…,

   • Robert Matuszczyk napisał(a):

    2

    0

    Argument każdego fanboja, ale niestety niezgodny z prawdą. Usługa PlayStation Plus od początku stworzona była dla dostarczania graczom darmowych tytułów. Przecież na PS3 usługi sieciowe były darmowa. Od początku ósmej generacji Sony wprowadziło wymóg subskrypcji dla gry w sieci, ale to nie zmienia faktu, że usługa była stworzona dla gier i gracze mają prawo ich wymagać.

 2. Zdjęcie profilowe fredek fredek napisał(a):

  0

  1

  Rozgrywka sieciowa w Xbox Live od zawsze była płatna, gdy dodali później w odpowiedzi na PS+. Przynajmniej tak to pamiętam ;)

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Syberia 3 zadebiutuje również na Nintendo Switch - https://t.co/Q01jXn7MoP
Podczas Awesome Games Done Quick zebrane zostało ponad 2.2 miliona dolarów - https://t.co/0jSvbuPnc7 https://t.co/UGpIPhIFmb
Tajemniczy American Horror Story – sezon 7 - https://t.co/xnNNsbakPU