RANKING: 5 najlepszych gier na konsolę Wii U w 2016 roku!

Końcówka żywota Wii U utrzymana była w tej samej konwencji co reszta żywota konsoli. Dogorywanie, bo inaczej nie da się tego nazwać przyniosło nam kilka świetnych gier i sporo olbrzymich zawodów. Nawet najwięksi fani wąsatego hydraulika musieli być zasmuceni kondycją następcy Wii. Na szczęście poniższe gry ratowały sytuację.

5. Star Fox Zero/ Star Fox Guard (Wii U)

Kasjan: Star Fox Zero to shoot ’em up i kolejna odsłona znanego cyklu Star Fox. Niezła grafika oraz dużo rzeczy do odkrycia – to po prostu solidna produkcja, choć nie pozbawiona wad. Obok Star Fox Zero umieszczamy również Star Fox Guard, czyli spin-off serii będący dodatkiem do Zero. Okazuje się, że Guard to bardzo porządny tower defense, a można nawet rzec, że lepszy niż główny produkt.

4. Pokken Tournament (Wii U)

Kasjan: Gry z Pokemonami w roli głównej w tym roku pozamiatały. Tyczy się to także Pokken Tournament – produkcji, za którą odpowiedzialni byli twórcy kultowej serii Tekken. Bijatyka z Pokemonami może pochwalić się śliczną oprawą graficzną oraz świetnym systemem walki. Jeśli macie Wii U – pozycja obowiązkowa.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Kasjan Nowak

Autor: Kasjan Nowak

Źródło:


Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Urban Empire - premiera politycznego citybuildera - https://t.co/qfbvgKLTJW #UrbanEmpire @kalypsomedia https://t.co/qbQdAYgbd3
STRAFE z datą premiery i nowym zwiastunem - https://t.co/Se8oDs5V63 https://t.co/SAmOdkDtzq
Twórcy Limbo i Inside, pracują nad nową grą - https://t.co/YlDzyg7YPa