RANKING: 5 najlepszych gier na konsolę Wii U w 2016 roku!

| @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 3 min.

Końcówka żywota Wii U utrzymana była w tej samej konwencji co reszta żywota konsoli. Dogorywanie, bo inaczej nie da się tego nazwać przyniosło nam kilka świetnych gier i sporo olbrzymich zawodów. Nawet najwięksi fani wąsatego hydraulika musieli być zasmuceni kondycją następcy Wii. Na szczęście poniższe gry ratowały sytuację.

5. Star Fox Zero/ Star Fox Guard (Wii U)

Kasjan: Star Fox Zero to shoot ’em up i kolejna odsłona znanego cyklu Star Fox. Niezła grafika oraz dużo rzeczy do odkrycia – to po prostu solidna produkcja, choć nie pozbawiona wad. Obok Star Fox Zero umieszczamy również Star Fox Guard, czyli spin-off serii będący dodatkiem do Zero. Okazuje się, że Guard to bardzo porządny tower defense, a można nawet rzec, że lepszy niż główny produkt.

4. Pokken Tournament (Wii U)

Kasjan: Gry z Pokemonami w roli głównej w tym roku pozamiatały. Tyczy się to także Pokken Tournament – produkcji, za którą odpowiedzialni byli twórcy kultowej serii Tekken. Bijatyka z Pokemonami może pochwalić się śliczną oprawą graficzną oraz świetnym systemem walki. Jeśli macie Wii U – pozycja obowiązkowa.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Premierowy zwiastun What Remains of Edith Finch - https://t.co/gQhZYAMO9X https://t.co/SDDHuTlgfO
Cities Skylines - Xbox One Edition - recenzja - https://t.co/pMUYphYQiY
Nowy zwiastun Injustice 2 - Brainiac atakuje po raz drugi - https://t.co/xi54yXMRXF https://t.co/9RyqfeoPMK