RANKING: 5 najlepszych gier na konsolę 3DS w 2016 roku!

Nintendo 3DS jest systemem, który może pochwalić się olbrzymią biblioteką wyśmienitych gier. Rok 2016 dorzucił do tej puli kilka naprawdę solidnych produkcji. Od najnowszych Pokemonów, przez trylogię Fire Emblem Fates aż po Kirby: Planet Robobot. Nintendo dostarczyło nam setki godzin rozrywki na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad zakupem przenośnej konsolki Nintendo, to te pięć tytułów jest mocnym argumentem do popędzenia do sklepu w bamboszach po swój egzemplarz.

5. Zero Time Dillema (3DS, PC, PSV)

Tomek: Zero Timme Dilemma to trzecia część wyśmienitego cyklu zapoczątkowanego przez 999. Mamy grę typu Visual Novel z olbrzymią ilością zagadek i masą scenek brutalnych zgonów naszych bohaterów. Zagmatwana, ale ciekawa fabuła służy jako dobre zwieńczenie serii zapoczątkowanej na Nintendo DS. Akcja gry rozpoczyna się w Sylwestra 2028 roku. Grupa 9 osób budzi się w celi. Staje przed nimi postać ubrana niczym doktor zarazy. Zostajemy podzieleni na 3 grupy po trzy osoby i zamknięci w podziemnym kompleksie służącym do przygotowań przed wyprawą na Marsa. Zero rozpoczyna z nami śmiertelną grę, gdzie śmierć minimum 6 osób pozwala reszcie na opuszczenie prowizorycznego więzienia. Tytuł ten wprowadza do cyklu sporo nowych rozwiązań i oferuje nam oprawę graficzną lepszą niż kiedykolwiek wcześniej.

4. Kirby: Planet Robobot (3DS)

Kasjan: Seria Kirby na rynku jest już od blisko 25 lat – jednak wydaje się, że bawić wszystkich będzie jeszcze przez długie lata – różowa kuleczka ciągle potrafi wciągnąć gracza na dobre. Planet Robobot to wyśmienita platformówka, posiadająca wspaniałą oprawę graficzną, dużo łamigłówek, trybów i morze dobrej zabawy. Jeden z lepszych tytułów na tę platformę, dajemy słowo.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Kasjan Nowak

Autor: Kasjan Nowak

Źródło:


Dyskusja

Komentarzy ( 2 )

  1. Pokemon napisał(a):

    1

    0

    Dla mnie wygrał Super Mario Maker For Nintendo 3DS =)

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Resident Evil 7 w wersji Steam za około 120 zł - https://t.co/Zy7ZgqIsbr https://t.co/T0dbt9vYNo
Pierwszy zwiastun do filmu Girlfriend’s day - https://t.co/TUVgz8zERb @NetflixPL https://t.co/eso8Sm1spv
Perception - kolejny mroczny horror na PlayStation 4 - https://t.co/l46G0KCPdN @TheDeepEndGames https://t.co/LMwf9sUBJv