Troll And I zadebiutuje w marcu przyszłego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Studio Spiral House ogłosiło dzisiaj datę premiery ich najnowszego projektu zatytułowanego – Troll And I. Z tej też okazji deweloper opublikował nowy zwiastun. Gra zadebiutuje w Europie 24 marca w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Troll And I to trzecioosobowa gra przygodowa, która wydawana będzie w epizodach. Akcja produkcji rozgrywa się w Skandynawii, tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej, a jej głównymi bohaterami są młodzieniec o imieniu Otto oraz Troll. Między tą dwójką nawiązuje się silna przyjaźń, która sprawia, że wspólnie pokonują wszelkie przeciwności losu i eliminują wrogów. Co ważne obie postacie będą grywalne, a każda z nich będzie będzie posiadała inny wachlarz umiejętności. Kluczem do sukcesu dwójki, ma być więc współpraca.

Gra będzie posiadała tryb dla jednego gracza, w którym będziemy zmuszeni przełączać się miedzy bohaterami oraz tryb współpracy.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Aktualizacja systemu 2.1.0 dla Nintendo Switch jest już gotowa do pobrania - https://t.co/GOLH5q2Zij
Beat Cop - recenzja - https://t.co/oh6vWmaE6m
Pajączek powraca na duży ekran w zwiastunie filmu Spider-Man: Homecoming - https://t.co/sDPovK9e7c https://t.co/8euZipKfw9