Troll And I zadebiutuje w marcu przyszłego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One

Studio Spiral House ogłosiło dzisiaj datę premiery ich najnowszego projektu zatytułowanego – Troll And I. Z tej też okazji deweloper opublikował nowy zwiastun. Gra zadebiutuje w Europie 24 marca w edycji na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Troll And I to trzecioosobowa gra przygodowa, która wydawana będzie w epizodach. Akcja produkcji rozgrywa się w Skandynawii, tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej, a jej głównymi bohaterami są młodzieniec o imieniu Otto oraz Troll. Między tą dwójką nawiązuje się silna przyjaźń, która sprawia, że wspólnie pokonują wszelkie przeciwności losu i eliminują wrogów. Co ważne obie postacie będą grywalne, a każda z nich będzie będzie posiadała inny wachlarz umiejętności. Kluczem do sukcesu dwójki, ma być więc współpraca.

Gra będzie posiadała tryb dla jednego gracza, w którym będziemy zmuszeni przełączać się miedzy bohaterami oraz tryb współpracy.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło:


GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Poznaliśmy dwie pierwsze gry PlayStation Plus marzec 2017 [PLOTKA] - https://t.co/KsSnpuwYSk
Blizzard potwierdza kolejne rozszerzenie do Hearthstone - https://t.co/fvJOCKvB2Q
Moderzy ARK: Survival Evolved z szansą na wysokie stypendia - https://t.co/IBHslvgEKo