Kolejny sezon Polskiej Ligi PlayStation Plus w Uncharted 4: Kres Złodzieja już niedługo

Sony Interactive Entertainment Polska oraz ESL Polska ogłaszają kolejny sezon Polskiej Ligi PlayStation Plus w Uncharted 4: Kres Złodzieja. W tym sezonie Polskiej Ligi PlayStation Plus w Uncharted 4: Kres Złodzieja wykorzystany będzie system ligowy oraz tryb Grabież. Wszystkie drużyny, które przystąpią do zmagań trafią do jednej grupy, w której będą rywalizowały w trybie round robin, czyli każdy z każdym.

Poszczególne mecze odbywać się będą w formacie best of two. Za wygraną 2:0 drużyna otrzyma 3 punkty, remis zagwarantuje 1 punkt, a przegrana 0 punktów. Zmagania toczyć będą się na mapach: Dom aukcyjny, Madagaskar – Miasto, Wyspa, Pozostałości, Rzeka, Szkocja oraz Wioska.

Zapisy do Polskiej Ligi PlayStation Plus w Uncharted 4: Kres Złodzieja będą otwarte dla wszystkich drużyn spełniających podstawowe wymagania. W zespole musi znaleźć się 4 graczy, którzy mają ukończone 16 lat. Zawodnicy muszą także posiadać aktywne konto gry Uncharted 4: Kres Złodzieja i abonament PlayStation Plus.

Rywalizacja w Polskiej Lidze PlayStation Plus w Uncharted 4 rozpocznie się 21 grudnia i odbywać się będzie o następujące nagrody:

  1. miejsce: Dualshock 4 Green Camouflage, słuchawki Platinum Wireless Headset, PS Plus – 3 miesiące
  2. miejsce: Dualshock 4 Green Camouflage, doładowanie do PS Store na 100zł, PS Plus – 3 miesiące
  3. miejsce: Dualshock 4 Green Camouflage, PS Plus – 3 miesiące

Zapisy do rozgrywek prowadzone są na stronie ESL Play, natomiast szczegółowe informacje na temat Polskiej Ligi PlayStation Plus znajdziecie na oficjalnej stronie.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz

Autor: Kasjan Nowak

Źródło: Informacja prasowa


GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Darmowy motyw do PlayStation 4 z okazji premiery Horizon Zero Dawn - https://t.co/bWpDnswSDs
The Escapists zadebiutuje na Androidzie i iOS - https://t.co/XlqezzSVSt
Dzisiaj na PC zadebiutowała gra Stories Untold - https://t.co/ThSPoPRt5n https://t.co/iYKqfTefUQ