Capcom jest pewne wysokiej jakości Resident Evil 7

Antoine Molant, dyrektor marketingu pracujący przy produkcji Resident Evil 7: Biohazard, jest pewny co do jakości najnowszego dzieła Capcomu. W rozmowie z magazynem MCV wypowiedział się na temat tego, jak gra zostanie przyjęta przez recenzentów:

Oczywiście chcielibyśmy dostawać same 10 i 9, ale jestem przekonany, że zobaczymy kilka 8

Traktowanie recenzji z oceną ogólną na poziomie 8, jako ostateczność, świadczy nie tylko o sporych ambicjach twórców, ale również o ich dużej pewności co do jakości produktu.

Molant kontynuował:

Jesteśmy bardzo pewni siebie jeśli chodzi o jakość. Jest to prawdopodobnie największe gra Capcomu wypuszczona na platformy obecnej generacji.

Oczywiście wysokie oceny to jedno, a sprzedaż to drugie. Byliśmy już świadkami w dobie ósmej generacji, kiedy świetna produkcja zaliczała kiepski wyniki sprzedaż (np. Obcy: Izolacja). Resident Evil 7 taka sytuacja chyba nie grozi. Liczba preorderów jest bardzo wysoka , a Molant przewiduje, że w dniu premiery sprzedadzą 4 mln egzemplarzy.

Resident Evil 7: Biohazard zadebiutuje 24 stycznia w edycji na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Kamil Kościelniak

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło:


Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Pierwszy zwiastun serialu Santa Clarita Diet - https://t.co/C5oAZO9I3w https://t.co/C63OnyPKGj
Deals with Gold - w tym tygodniu kolejny raz Forza Horizon 2 i gry od Telltale Games - https://t.co/hZogeOq9PS
Nowy zwiastun gry Injustice 2 zdradza jej zarys fabuły - https://t.co/dGDZTdGlRn https://t.co/Y7l5mgJ7dt