Capcom jest pewne wysokiej jakości Resident Evil 7

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Antoine Molant, dyrektor marketingu pracujący przy produkcji Resident Evil 7: Biohazard, jest pewny co do jakości najnowszego dzieła Capcomu. W rozmowie z magazynem MCV wypowiedział się na temat tego, jak gra zostanie przyjęta przez recenzentów:

Oczywiście chcielibyśmy dostawać same 10 i 9, ale jestem przekonany, że zobaczymy kilka 8

Traktowanie recenzji z oceną ogólną na poziomie 8, jako ostateczność, świadczy nie tylko o sporych ambicjach twórców, ale również o ich dużej pewności co do jakości produktu.

Molant kontynuował:

Jesteśmy bardzo pewni siebie jeśli chodzi o jakość. Jest to prawdopodobnie największe gra Capcomu wypuszczona na platformy obecnej generacji.

Oczywiście wysokie oceny to jedno, a sprzedaż to drugie. Byliśmy już świadkami w dobie ósmej generacji, kiedy świetna produkcja zaliczała kiepski wyniki sprzedaż (np. Obcy: Izolacja). Resident Evil 7 taka sytuacja chyba nie grozi. Liczba preorderów jest bardzo wysoka , a Molant przewiduje, że w dniu premiery sprzedadzą 4 mln egzemplarzy.

Resident Evil 7: Biohazard zadebiutuje 24 stycznia w edycji na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Wszystkie superciosy z Injustice 2 w jednym zwiastunie - https://t.co/gopoMaE40y https://t.co/K8tqcmWi6t
Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr