Dwie dodatkowe gry dla posiadaczy Xbox Live Gold – Kalimba oraz Max: The Curse of Brotherhood

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 min.

Kilka dni temu poznaliśmy świetną rozpiskę Games with Gold. W grudniu posiadacze usługi Xbox Live pograją za darmo w Sleeping Dogs: Definitive Edition, Outlast, Burnout Paradise oraz Outland. Jeśli jednak dla was to za mało macie szanse na dwie kolejne darmowe gry – Kalimba oraz Max: The Curse of Brotherhood.

Na czym polega myk? Trzeba wejść na stronę Microsoftu w innym języku, normalnie zalogować się na swoje konto i po prostu pobrać za darmo gry. Sklep Xboxa nie ma regionów, dlatego zakupiony za darmo produkt bez problemu odpalicie na swojej konsoli. Poniżej linki do wspominanych produkcji:

Jeśli macie problemy w odnalezieniu się na stronie Microsoftu w obcym języku, za pomocą przeglądarki Chrome możecie szybko ją przetłumaczyć. Wystarczy, że na białym pasku na którym znajduje się link do strony klikniecie w ikonkę Google Translator:

tlumaczenie

Kalimba trailer

Max: The Curse of Brotherhood

 • New

  Hmm…niby wszystko ok ale jak zatwierdził- em zakup to po zalogowaniu na konsoli te gry nie ściągają się. Nawet nie widać aby te gry były w kolejce do ściągania. Wiecie o co kaman?

  • New

   Dobra wyczaiłem jak to zrobić. Wystarczyło zmienić w systemie – tylko lokalizację na niemiecki w przypadku gry Kalimba. Natomiast druga gra Max to link z jakiego kraju? Japonia? Chiny?

   • New

    Tak japoński :) Dziękuję za informację o grach i czekam na więcej. Pozdrawiam. Wesołych Świąt :)

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Full Throttle Remastered - recenzja - https://t.co/Zz7Dsn6Cgw
Poznaliśmy wymagania sprzętowe Prey - https://t.co/JROiYvhYhn
Invert - interesująca łamigłówka już w sprzedaży - https://t.co/gYbfuBJiGC https://t.co/fmOzMM685g