Dead Space Ignition oraz Escape Dead Island zasiliły bibliotekę wstecznej kompatybilności Xbox One

Poznaliśmy dwa nowe tytuły, które zasiliły bogatą listę gier dostępnych w programie wstecznej kompatybilności na konsoli Xbox One. Oczywiście, tradycyjnie już, źródłem informacji jest wiadomość opublikowana na Twitterze przez Majora Nelsona.

Dead Space Ignition oraz Escape Dead Island to dwie niezłe produkcje  z poprzedniej generacji, w które można już grać na najnowszej konsoli Microsoftu.

  • Dead Space Ignition – tytuł obowiązkowy dla fanów serii Dead Space. Gra jest swoistym dopełnieniem pierwszej części i prequelem wprowadzającym do fabuły Dead Space 2. Ignition różni się od trylogii, gdyż nie jest FPS-em, a połączeniem interaktywnego komiksu z serią logicznych mini-gierek.
  • Escape Dead Island – survivalowa przygoda opowiadająca o wydarzeniach dziejących się pomiędzy Dead Island i Dead Island 2. W grze wcielamy się w niedoszłego dziennikarza Cliffa Calo, który stara się znaleźć źródło tajemniczego wirusa. Do walki z zombie przygotowano spory arsenał wymyślnej broni, choć rozgrywka głównie kładzie nacisk na cicha eliminację.
Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło:


GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Darmowy motyw do PlayStation 4 z okazji premiery Horizon Zero Dawn - https://t.co/bWpDnswSDs
The Escapists zadebiutuje na Androidzie i iOS - https://t.co/XlqezzSVSt
Dzisiaj na PC zadebiutowała gra Stories Untold - https://t.co/ThSPoPRt5n https://t.co/iYKqfTefUQ