Xbox One S pod koniec listopada zadebiutuje w Japonii

Podczas odbywającej się w Tokio konferencji Toranomon Hills Forum, japoński odział Microsoftu ogłosił, że konsola konsola Xbox One S, zadebiutuje 24 listopada w Kraju Kwitnącej Wiśni.

To znacznie później niż na Zachodzie, gdzie odchudzoną konsole ósmej generacji można nabyć już od sierpnia, ale Japonia to jednak zupełnie inny rynek. Microsoft chce wykorzystać świąteczny sezon zakupowy, który trwa przez cały grudzień, aż do początku drugiego tygodnia stycznia.

Do tej pory Xbox One sprzedawał się w Japonii fatalnie i od września 2014 roku amerykanie sprzedali tam zaledwie 70 tys. egzemplarzy sprzętu. Czy mniejsza wersja konsoli jest wstanie sprzedawać się lepiej? Być może, choć na boom nie ma co liczyć. Japończycy co prawda są zwolennikami miniaturyzacji i nie zależy im tak bardzo na mocy, to jednak wiąż mają alternatywę w postaci PlayStation 4 Slim, a już za pasem premiera Nintendo Switch.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Kamil Kościelniak

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło:


Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Deals with Gold - w tym tygodniu kolejny raz Forza Horizon 2 i gry od Telltale Games - https://t.co/hZogeOq9PS
Nowy zwiastun gry Injustice 2 zdradza jej zarys fabuły - https://t.co/dGDZTdGlRn https://t.co/Y7l5mgJ7dt
Gra Watch Dogs 2 na PC otrzymała aktualizację 1.09 - https://t.co/brK9XhdW5b