Mass Effect 2 i Mass Effect 3 od dzisiaj we wstecznej kompatybilności konsoli Xbox One

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Larry Hryb poinformował za pośrednictwem Twittera, że od dzisiaj gry Mass Effect 2 i Mass Effect 3 będą dostępne w programie wstecznej kompatybilności konsoli Xbox One. Jest to świetna informacja dla graczy, gdyż to dwie kultowe części jednej z najbardziej uwielbianych serii, a szansa na to, że EA zdecyduje się w najbliższym czasie wydać ich odświeżoną edycję jest znikoma.

Co ciekawe w Mass Effect 2 i Mass Effect 3, na najnowszej konsoli Microsoftu będą mogły zagrać jedynie osoby posiadające grę z konsoli Xbox 360 na nośniku fizycznym. Wsteczna kompatybilność w tym przypadku nie będzie obsługiwała wersji cyfrowej.

Mass Effect 2 debiutowało w 2010 roku a Mass Effect 3 w 2012. Wiosną przyszłego roku zadebiutuje czwarta odsłona cyklu zatytułowana Mass Effect: Andromeda.

  • Altahirrr

    Chlyf na maxa :D

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Full Throttle Remastered - recenzja - https://t.co/Zz7Dsn6Cgw
Poznaliśmy wymagania sprzętowe Prey - https://t.co/JROiYvhYhn
Invert - interesująca łamigłówka już w sprzedaży - https://t.co/gYbfuBJiGC https://t.co/fmOzMM685g