Mass Effect 2 i Mass Effect 3 od dzisiaj we wstecznej kompatybilności konsoli Xbox One

Larry Hryb poinformował za pośrednictwem Twittera, że od dzisiaj gry Mass Effect 2 i Mass Effect 3 będą dostępne w programie wstecznej kompatybilności konsoli Xbox One. Jest to świetna informacja dla graczy, gdyż to dwie kultowe części jednej z najbardziej uwielbianych serii, a szansa na to, że EA zdecyduje się w najbliższym czasie wydać ich odświeżoną edycję jest znikoma.

Co ciekawe w Mass Effect 2 i Mass Effect 3, na najnowszej konsoli Microsoftu będą mogły zagrać jedynie osoby posiadające grę z konsoli Xbox 360 na nośniku fizycznym. Wsteczna kompatybilność w tym przypadku nie będzie obsługiwała wersji cyfrowej.

Mass Effect 2 debiutowało w 2010 roku a Mass Effect 3 w 2012. Wiosną przyszłego roku zadebiutuje czwarta odsłona cyklu zatytułowana Mass Effect: Andromeda.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Kamil Kościelniak

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło:


Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Altahirrr napisał(a):

    1

    0

    Chlyf na maxa :D

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Syberia 3 zadebiutuje również na Nintendo Switch - https://t.co/Q01jXn7MoP
Podczas Awesome Games Done Quick zebrane zostało ponad 2.2 miliona dolarów - https://t.co/0jSvbuPnc7 https://t.co/UGpIPhIFmb
Tajemniczy American Horror Story – sezon 7 - https://t.co/xnNNsbakPU