Powstaje Remake Rambo, bez Rambo. . .

| | Przeczytasz w 1 min.

. . . Znaczy . . . Rambo będzie, ale niestety nie zagra go Sylvester Stallone który, jak sam stwierdził jakiś czas temu, jest już za stary. Z jednej strony to dobra nowina dla każdego fana, pamiętającego ile potu krwi i łez było potrzebnych do obejrzenia sobie przygód John’a Rambo za pomocą kaset VHS i magnetowidu. Że o jakości takowego obrazu już nie wspomnę. Z drugiej jednak smuci fakt, iż pan Stallone czuje jakoby mógł, jednak ciało stanowczo odradza.

Remake tyczy się pierwszej odsłony serii. Nowy tytuł to „Rambo: New Blood” (Oryginał to Rambo: First Blood). Dzieło reżyserował będzie Ariel Vromen odpowiedzialny za „Iceman: Historia Mordercy” a scenariusz napisze Brooks McLaren który słynie między innymi z „Line Of Sight”. Bardzo ciekawi mnie, kto zastąpi sławę serii i wcieli się w John’a Rambo. Samych efektów całej realizacji jestem ciekaw tym bardziej.

Co wy o tym sądzicie? Kogo widzielibyście w roli sławnego żołnierza?

Źródło: http://pl.ign.com/rambo-new-blood/8112/news/powstaje-remake-rambo-ale-bez-stallonea

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Premierowy zwiastun What Remains of Edith Finch - https://t.co/gQhZYAMO9X https://t.co/SDDHuTlgfO
Cities Skylines - Xbox One Edition - recenzja - https://t.co/pMUYphYQiY
Nowy zwiastun Injustice 2 - Brainiac atakuje po raz drugi - https://t.co/xi54yXMRXF https://t.co/9RyqfeoPMK