Dodatek Euro Truck Simulator 2: Vive La France po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na Poznań Game Arena 2016

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Dodatek Vive La France do Euro Truck Simulator 2 zostanie po raz pierwszy  zaprezentowany światu podczas targów Poznań Game Arena 2016. Na stoisku IMGN.PRO Euro Truck Simulator 2: Vive La France zostanie udostępniony dla graczy na dwóch specjalnie przygotowanych siedziskach, wyposażonych w kierownice Logitech G27.

Będzie to pierwszy na świecie, publiczny pokaz najnowszej odsłony Euro Truck Simulator 2. Jakich nowości mogą spodziewać się gracze?

  • Przede wszystkim całkowitemu przemodelowaniu poddana zostanie stolica Francji – Paryż, a ta część kraju która, była obecna w grze do tej pory zostanie całkowicie odświeżona.
  • Pojawią się trzy nowe punkty rozładunkowe, każdy z innym stopniem trudności. Zwiększona zostanie różnorodność punktów dostarczania ładunków.
  • Nowe tereny to zupełnie nowa szata roślinna i około piętnaście nowych lokalizacji w postaci miast, malowniczych francuskich wiosek i punktów orientacyjnych.

Premiera dodatku planowana jest na 2017 rok. Targi Poznań Game Arena rozpoczną się w najbliższy piątek i trwać będą do niedzieli.

Źródło: Informacja prasowa

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

MetaMorph: Dungeon Creatures od Firefly zadebiutuje jeszcze w tym roku w Early Access - https://t.co/zvFvc0crTp… https://t.co/2PrXppmqAv
Uncharted: The Lost Legacy oraz The Last of Us 2 to jedyne projekty w planach Naughty Dog - https://t.co/lLYehUqxTH
Jake Gyllenhaal jako Jeff Bauman w filmie Stronger - https://t.co/xsDjguwaQN