Dodatek Euro Truck Simulator 2: Vive La France po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na Poznań Game Arena 2016

Data Komentarze

Dodatek Vive La France do Euro Truck Simulator 2 zostanie po raz pierwszy  zaprezentowany światu podczas targów Poznań Game Arena 2016. Na stoisku IMGN.PRO Euro Truck Simulator 2: Vive La France zostanie udostępniony dla graczy na dwóch specjalnie przygotowanych siedziskach, wyposażonych w kierownice Logitech G27.

Będzie to pierwszy na świecie, publiczny pokaz najnowszej odsłony Euro Truck Simulator 2. Jakich nowości mogą spodziewać się gracze?

  • Przede wszystkim całkowitemu przemodelowaniu poddana zostanie stolica Francji – Paryż, a ta część kraju która, była obecna w grze do tej pory zostanie całkowicie odświeżona.
  • Pojawią się trzy nowe punkty rozładunkowe, każdy z innym stopniem trudności. Zwiększona zostanie różnorodność punktów dostarczania ładunków.
  • Nowe tereny to zupełnie nowa szata roślinna i około piętnaście nowych lokalizacji w postaci miast, malowniczych francuskich wiosek i punktów orientacyjnych.

Premiera dodatku planowana jest na 2017 rok. Targi Poznań Game Arena rozpoczną się w najbliższy piątek i trwać będą do niedzieli.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło: Informacja prasowa


GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Origin Access bogatsze o kolejne gry - m.in. Furi i Aragami - https://t.co/e3bxfIQc8Y
Nowy Humble Bundle z grami z serii Civilization - Civilization III, Civilization IV, Civilization V - https://t.co/3s9RYH9Fen
Tim Robbins w obsadzie nowego serialu HBO - https://t.co/cNvgr12usR