Analitycy przewidują wysoką sprzedaż Red Dead Redemption 2

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Analitycy Cowen & Company przewidują, że Red Dead Redemption 2 rozejdzie się w licznie przekraczającej 15 mln egzemplarzy. Choć prognozowanie wyników sprzedaży po zaledwie kilku godzinach od zapowiedzi gry, wydawać się może jak wróżenie z fusów, to jednak takie przewidywanie są nie tylko prawdopodobne, lecz wręcz oczywiste.

Debiutujące w 2010 roku Red Dead Redemption w 2012 roku przekroczyło granicę 13 milionów sprzedanych kopii. Po sześciu latach gra stała się kultowa i gracze tak jak nigdy, liczyli chociażby na jej remaster. Sequel brzmi jak marzenie, którego spełnienie wymaga jedynie sięgnięcia do kieszeni.

Grand Theft Auto V, czyli ostatnia produkcja Rockstar Games rozeszła się w liczbie 65 mln sztuk. Przygody na Dzikim Zachodzie może nie trafiają w gusta wszystkich graczy, ale osiągnięcie zbliżonego wyniku przez Red Dead Redemption 2, jest całkiem możliwe. Gra ma posiadać tryb sieciowy na wzór GTA Online, co znacznie uatrakcyjni produkcję i na dłużej zatrzymam przy niej graczy.

Red Dead Redemption 2 ma zadebiutować na konsolach PlayStation 4 i Xbox One pod koniec 2017 roku.

red-dead-redemption-2

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

MetaMorph: Dungeon Creatures od Firefly zadebiutuje jeszcze w tym roku w Early Access - https://t.co/zvFvc0crTp… https://t.co/2PrXppmqAv
Uncharted: The Lost Legacy oraz The Last of Us 2 to jedyne projekty w planach Naughty Dog - https://t.co/lLYehUqxTH
Jake Gyllenhaal jako Jeff Bauman w filmie Stronger - https://t.co/xsDjguwaQN