Analitycy przewidują wysoką sprzedaż Red Dead Redemption 2

Data Komentarze

Analitycy Cowen & Company przewidują, że Red Dead Redemption 2 rozejdzie się w licznie przekraczającej 15 mln egzemplarzy. Choć prognozowanie wyników sprzedaży po zaledwie kilku godzinach od zapowiedzi gry, wydawać się może jak wróżenie z fusów, to jednak takie przewidywanie są nie tylko prawdopodobne, lecz wręcz oczywiste.

Debiutujące w 2010 roku Red Dead Redemption w 2012 roku przekroczyło granicę 13 milionów sprzedanych kopii. Po sześciu latach gra stała się kultowa i gracze tak jak nigdy, liczyli chociażby na jej remaster. Sequel brzmi jak marzenie, którego spełnienie wymaga jedynie sięgnięcia do kieszeni.

Grand Theft Auto V, czyli ostatnia produkcja Rockstar Games rozeszła się w liczbie 65 mln sztuk. Przygody na Dzikim Zachodzie może nie trafiają w gusta wszystkich graczy, ale osiągnięcie zbliżonego wyniku przez Red Dead Redemption 2, jest całkiem możliwe. Gra ma posiadać tryb sieciowy na wzór GTA Online, co znacznie uatrakcyjni produkcję i na dłużej zatrzymam przy niej graczy.

Red Dead Redemption 2 ma zadebiutować na konsolach PlayStation 4 i Xbox One pod koniec 2017 roku.

red-dead-redemption-2

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Kamil Kościelniak

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło:


Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Urban Empire - premiera politycznego citybuildera - https://t.co/qfbvgKLTJW #UrbanEmpire @kalypsomedia https://t.co/qbQdAYgbd3
STRAFE z datą premiery i nowym zwiastunem - https://t.co/Se8oDs5V63 https://t.co/SAmOdkDtzq
Twórcy Limbo i Inside, pracują nad nową grą - https://t.co/YlDzyg7YPa