Gwałtowny wzrost sprzedaży PlayStation 4 w Wielkiej Brytanii

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

W okresie od 25 września do 1 października, sprzedaż konsoli Playstation 4 wzrosła na Wyspach w porównaniu do poprzedniego tygodnia o 380%. Tak świetny wynik, nie jest zasługą dobrych wyników PlayStation 4 Slim, a gwałtownej wyprzedaży grubszej koleżanki. Klasyczne PS4, w kilku większych sieciach sklepowych jak Tesco, Argos i ShopTo, można nabyć w Wielkiej Brytanii w pakcie z FIFA 17 lub LEGO Star Wars:Przebudzenie Mocy już za 149 funtów (około 730 zł). Powodem tak dużych obniżek jest czyszczenie magazynów przez listopadową premierą PlayStation 4 Pro i dla już czekających w kolejce egzemplarzy PlayStation 4 Slim.

Tymczasem Xbox One S wciąż radzi sobie nieźle i zaliczyło zaledwie 16% spadek sprzedaży w porównaniu z poprzednim tygodniem. Nowa konsola Microsoftu nadal jest chętniej wybierana niż odchudzona platforma Sony, a różnica sięga 24%. Podsumowując całą rodzinę ósmej generacji, w dniach od 25 września do 1 października, sprzęt Sony sprzedawał się lepiej od konsol Xbox One o 55%.

Źródło: http://www.mcvuk.com/

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Wszystkie superciosy z Injustice 2 w jednym zwiastunie - https://t.co/gopoMaE40y https://t.co/K8tqcmWi6t
Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr