Konkurs!!! Do wygrania bilety na targi GOOD GAME EXPO [zakończono]

Już w dniach od 23 do 25 września 2016 w Ptak Warsaw Expo odbędą się targi GOOD GAME EXPO. Serwis Gamerweb.pl jest patronem medialny wydarzenia i w związku z tym ma dla naszych czytelników niespodziankę. Są nią dwa komplety po dwa bilety na te niezwykłe gamingowe święto.

By zdobyć wejściówki należy wziąć udział w naszym konkursie, którego zasady są jak zawsze są banalnie proste.

Wystarczy napisać na stronie (komentarz), bądź naszym facebookowym profilu, jaka jest waszym zdaniem najlepsza polska gra, która ukazała się w tym roku. Oczywiście będzie nam miło jeśli przymilicie się trochę do nas, tak więc lajkujcie, obserwujcie, subskrybujcie. Wśród osób, które wezmą udział w konkursie zostanie wylosowanych dwóch zwycięzców, a każdy z nich otrzyma dwie wejściówki na  GOOD GAME EXPO.

Powodzenia!!!

Wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie otrzymują dwa bilety na targi  GOOD GAME EXPO. Prosimy o przysłanie na kontakt@gamerweb.pl adresu do korespondencji. Gratulujemy!!!. 

Regulamin konkursu:

 • Konkurs trwa do 18.09.2016 r.
 • Spośród osób biorących udział w konkursie wylosowanych zostanie dwóch laureatów.
 • Aby wziąć udział w losowaniu należy napisać tytuł najlepszej polskiej gry, która miała premierę od 1 stycznia do 13 września 2016 r i uzasadnić swój wybór.
 • Przy wpisywaniu komentarza należy posłużyć się aktualnym adresem e-mail, gdyż na niego będziemy wysyłać prośbę o podanie adresu do wysyłki.
 • Biorąc udział w losowaniu, wyrażasz zgodę na wykorzystanie w celach informacyjnych swojego imienia oraz adresu e-mail.
 • Zwycięzca przed wysłaniem nagrody zostanie zweryfikowany pod względem spełnienia warunków konkursu.
Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Kamil Kościelniak

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło:


Dyskusja

Komentarzy ( 4 )

 1. Tobiasz Mak napisał(a):

  0

  0

  Zdecydowanie Krew i Wino, czyli ostatni dodatek do Wiedźmin 3. Rewelacyjna fabuła i perfekcyjne zwieńczenie trylogii i najlepszej gry ósmej generacji.

 2. Daniel napisał(a):

  0

  0

  Dying Light: The Following

 3. Przemek napisał(a):

  0

  0

  Wiedźmin 3: Dziki Gon jest moim zdaniem najlepszą grą w historii polskiej sceny tworzenia gier a na pewno Najlepszą grą tego roku. 252 tytuły gry roku mówią same za siebie (najlepszy wynik w historii). Doceniła to także społeczność Metacritic, według której Dziki Gon to najlepsza gra wszech czasów. Polska produkcja przebiła tak kultowe tytuły, jak: Counter-Strike lub The Orange Box (Half Life 2, Portal, Team Fortress 2).

 4. Tomek napisał(a):

  0

  0

  Jestem dość nowy w świecie gier wideo i nie ograłem jeszcze setek tytułów ale jeśli chodzi o ten rok to najbardziej urzekła mnie polska gra SUPERHOT. Jest to pozycja wyjątkowa pod każdym względem, jej niepowtarzalność i unikalność połączone z niezwykłym klimatem bardzo mnie wciągnęły. Przy okazji, czy ktoś zna jakieś gry choć w niewielkim stopniu podobne do SUPERHOT, np. jeśli chodzi o klimat rozgrywki? Pozdrawiam

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Resident Evil 7 w wersji Steam za około 120 zł - https://t.co/Zy7ZgqIsbr https://t.co/T0dbt9vYNo
Pierwszy zwiastun do filmu Girlfriend’s day - https://t.co/TUVgz8zERb @NetflixPL https://t.co/eso8Sm1spv
Perception - kolejny mroczny horror na PlayStation 4 - https://t.co/l46G0KCPdN @TheDeepEndGames https://t.co/LMwf9sUBJv