Konkurs!!! Do wygrania bilety na targi GOOD GAME EXPO [zakończono]

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Już w dniach od 23 do 25 września 2016 w Ptak Warsaw Expo odbędą się targi GOOD GAME EXPO. Serwis Gamerweb.pl jest patronem medialny wydarzenia i w związku z tym ma dla naszych czytelników niespodziankę. Są nią dwa komplety po dwa bilety na te niezwykłe gamingowe święto.

By zdobyć wejściówki należy wziąć udział w naszym konkursie, którego zasady są jak zawsze są banalnie proste.

Wystarczy napisać na stronie (komentarz), bądź naszym facebookowym profilu, jaka jest waszym zdaniem najlepsza polska gra, która ukazała się w tym roku. Oczywiście będzie nam miło jeśli przymilicie się trochę do nas, tak więc lajkujcie, obserwujcie, subskrybujcie. Wśród osób, które wezmą udział w konkursie zostanie wylosowanych dwóch zwycięzców, a każdy z nich otrzyma dwie wejściówki na  GOOD GAME EXPO.

Powodzenia!!!

Wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie otrzymują dwa bilety na targi  GOOD GAME EXPO. Prosimy o przysłanie na kontakt@gamerweb.pl adresu do korespondencji. Gratulujemy!!!. 

Regulamin konkursu:

 • Konkurs trwa do 18.09.2016 r.
 • Spośród osób biorących udział w konkursie wylosowanych zostanie dwóch laureatów.
 • Aby wziąć udział w losowaniu należy napisać tytuł najlepszej polskiej gry, która miała premierę od 1 stycznia do 13 września 2016 r i uzasadnić swój wybór.
 • Przy wpisywaniu komentarza należy posłużyć się aktualnym adresem e-mail, gdyż na niego będziemy wysyłać prośbę o podanie adresu do wysyłki.
 • Biorąc udział w losowaniu, wyrażasz zgodę na wykorzystanie w celach informacyjnych swojego imienia oraz adresu e-mail.
 • Zwycięzca przed wysłaniem nagrody zostanie zweryfikowany pod względem spełnienia warunków konkursu.
"]

 • Tobiasz Mak

  Zdecydowanie Krew i Wino, czyli ostatni dodatek do Wiedźmin 3. Rewelacyjna fabuła i perfekcyjne zwieńczenie trylogii i najlepszej gry ósmej generacji.

 • Daniel

  Dying Light: The Following

 • Przemek

  Wiedźmin 3: Dziki Gon jest moim zdaniem najlepszą grą w historii polskiej sceny tworzenia gier a na pewno Najlepszą grą tego roku. 252 tytuły gry roku mówią same za siebie (najlepszy wynik w historii). Doceniła to także społeczność Metacritic, według której Dziki Gon to najlepsza gra wszech czasów. Polska produkcja przebiła tak kultowe tytuły, jak: Counter-Strike lub The Orange Box (Half Life 2, Portal, Team Fortress 2).

 • Tomek

  Jestem dość nowy w świecie gier wideo i nie ograłem jeszcze setek tytułów ale jeśli chodzi o ten rok to najbardziej urzekła mnie polska gra SUPERHOT. Jest to pozycja wyjątkowa pod każdym względem, jej niepowtarzalność i unikalność połączone z niezwykłym klimatem bardzo mnie wciągnęły. Przy okazji, czy ktoś zna jakieś gry choć w niewielkim stopniu podobne do SUPERHOT, np. jeśli chodzi o klimat rozgrywki? Pozdrawiam

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Full Throttle Remastered - recenzja - https://t.co/Zz7Dsn6Cgw
Poznaliśmy wymagania sprzętowe Prey - https://t.co/JROiYvhYhn
Invert - interesująca łamigłówka już w sprzedaży - https://t.co/gYbfuBJiGC https://t.co/fmOzMM685g