Jutro odbędzie się konkurs we współpracy z twórcami Flat Kingdom

Niedawno przeprowadziliśmy konkurs, podczas którego rozdaliśmy trzy gry na PlayStation 4 w tym Wiedźmin 3: Serce z Kamienia jako główna nagroda. Teraz mamy dla was obiecany giveaway z grami na PC połączony z Q&A, ale tym razem raczej bez niespodzianek. Jedyną nagrodą będą kopie Flat Kingdom na Steam.

Konkurs rozpoczyna się jutro o 22:30 na Twitterze. By wziąć w nim udział należy obserwować profil Flat Kingdom oraz nasz, a następnie, stosując #FlatGamerweb pod odpowiednim tweetem, zadać pytanie dotyczące gry skierowane do twórców, na które postarają się jak najprędzej odpowiedzieć. Należy pamiętać, że napisanie większej ilości pytań nie zwiększy szans na wygraną. Zespół odpowiedzialny za Flat Kingdom wybierze zwycięskie tweety. Może zapoznanie się z naszą recenzją gry pomoże w wybraniu odpowiedniego pytania. Poza tym wiele o grze możecie dowiedzieć się z dwóch tekstów po angielsku, które dotyczą produkcji Fat Panda Games (część pierwsza i druga).

Jutro przypomnimy o sesji Q&A z twórcami Flat Kingdom wraz z jej rozpoczęciem.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz

Autor: Dawid Zaleski

Źródło: https://twitter.com/FlatKingdom/status/758366898706747392


GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Poznaliśmy dwie pierwsze gry PlayStation Plus marzec 2017 [PLOTKA] - https://t.co/KsSnpuwYSk
Blizzard potwierdza kolejne rozszerzenie do Hearthstone - https://t.co/fvJOCKvB2Q
Moderzy ARK: Survival Evolved z szansą na wysokie stypendia - https://t.co/IBHslvgEKo