Gracze głosują na gwiazdę okładki FIFA 17

EA postanowiło, że tym razem od graczy będzie zależało, który gracz znajdzie się na okładce najnowszej odsłony serii FIFA. W oficjalnym ogólnoświatowym głosowaniu będzie można wskazać jednego z przedstawionych już wcześniej ambasadorów gry FIFA 17, którymi są: Jamesa Rodrigueza z Realu Madryt, Anthony’ego Martiala z Manchesteru United, Edena Hazarda z Chelsea FC oraz Marco Reusa z Borussii Dortmund.

Głosownie trawa od dzisiaj do 20 lipca i można je wykonać za pośrednictwem oficjalnej strony gry FIFA. Bohater okładki zostanie ogłoszony pod koniec lipca.

Dodatkowo za skorzystanie z funkcji automatycznego udostępnienia głosu na Twitterze z hasztagiem #FIFA17CoverReward codziennie można otrzymać dodatkowe głosy. Gracze mogą ponadto okazać swoje wsparcie poprzez używanie na Twitterze hasztagów przypisanych poszczególnym piłkarzom: #FIFA17Hazard, #FIFA17James, #FIFA17Martial oraz #FIFA17Reus.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło:


  • Paweł Niedroszlański

    A na naszych nie można głosować? Co to za wybór?

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Usługa EA Access wzbogaci się o kolejną grę - https://t.co/0OjU8dRwEk @eapolska
Deals with Gold - Grand Theft Auto V, Forza, Call of Duty - https://t.co/gjpI9azcfV
NieR: Automata - trofea zostały ujawnione - https://t.co/9WRlpP3Te4