Nolan North wspomina o Uncharted 5

| | Przeczytasz w 1 min.

Aktor użyczający głos amerykańskiemu Nathanowi Drakeowi Nolan North (Polskim jest oczywiście Jarosław Boberek) w wywiadzie dla The Vulture Nolan powiedział:

„W zależności od tego ile pieniędzy zarobi gra, Sony może chcieć zrobić kolejną odsłonę serii pod skrzydłami innego studia. A ja bardzo chciałbym wówczas wrócić”

Uncharted 4: Thief’s End zebrało bardzo dobre oceny, mimo iż reklamowano grę jako zamknięcie serii, widać nie jest to takie pewne. Zawsze inne studio może zająć się stworzeniem czegoś nowego w uniwersum Uncharted, tym bardziej że pole do popisu jest dość duże. Choćby charyzmatyczna i ciekawa postać Victora Sullivana o którym wciąż niewiele wiemy, to moim zdaniem spokojnie materiał na nową serię.

Inną ciekawostką jest, iż Neil Druckmann – dyrektor kreatywny studia wpadł na pomysł uśmiercenia Eleny w drugiej części. Na pomysł naciskał dość mocno, a gdyby tak się stało, historia potoczyłaby się zupełnie inaczej.

  • Anonim

    Nie mam Unchardet 4, ale z przyjemnością zobaczyłbym następną odsłonę tej serii. unchardet 4 było świetną grą ale unchardet 3 i 2 według mnie było lepsze. ( dla twórców ) Chciałbym zobaczyć unchardet 5 w nowym, otwartym i swobodnym świecie , moi kumple też tak uważają. Byłoby fajnie gdyby było wprowadzone przełanczanie tak jak w gta 5.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Wszystkie superciosy z Injustice 2 w jednym zwiastunie - https://t.co/gopoMaE40y https://t.co/K8tqcmWi6t
Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr