E-sportowe rozgrywki War Thunder wchodzą w fazę play-off

| | Przeczytasz w 2 min.

E-sportowe rozgrywki War Thunder, Thunder League, weszły w fazę play-off. Od teraz zawodnicy oraz fani mogą zwiększyć pulę nagród mistrzostw, która obecnie osiągnęła pułap 40 000 $. Thunder League zrzesza amatorskie i profesjonalne turnieje na stronie www.warthunder.pro.

Pierwszy sezon Thunder League rozpoczął się od profesjonalnych, międzynarodowych mistrzostw, w których udział bierze 10 zespołów z Rosji, Europy i USA. Obecnie osiem najlepszych drużyn rozpoczyna fazę play-off. Turniej składa się z walk w pojazdach naziemnych i samolotach, a rozgrywany jest w specjalnym trybie, stworzonym do e-sportowych zmagań.

Każdy gracz War Thunder może także kupić Nieśmiertelniki Thunder League, które oferują różne bonusy i unikalnej zawartości w grze. Na przykład, posiadacze Nieśmiertelnika mogą zdobyć wyposażenie, wykonując specjalne zadania drużyn, biorących udział w turnieju. Dzięki temu w ręce graczy może wpaść kamuflaż danego zespołu oraz unikalny pojazd, w tym lekki czołg M-24 Chaffee oraz myśliwiec P51-A Mustang.

25% wpływów z Nieśmiertelników zostanie przekazanych do ogólnej puli nagród. Za każdym razem, kiedy kwota przekroczą określony pułap (10 000 $, 15 000 $, itd.), gracze otrzymają nowe nagrody. Obecnie zebrane środki wynoszą 40 000 $. Osiągnięcie kolejnego pułapu (50 tys. $) sprawi, że każdy właściciel Nieśmiertelnika otrzyma maszyny: Panther T-V oraz Messerschmitt BF 109-E7/U2. Podczas mistrzostw wszyscy gracze War Thunder mogą dołączyć do specjalnego turnieju E-100. Najlepsi z najlepszych zdobędą jeden z najrzadszych czołgów w grze – superciężki, niemiecki E-100.

Jak na każdych zawodach, ktoś musi stanąć na najwyższym stopniu podium. Na fanów, którzy prawidłowo wskażą trzy najlepsze drużyny, czekają dodatkowe nagrody. Ci natomiast, których faworyt wygra cały turniej, otrzymają czołg rakietowy RBT-5.

Źródło: Informacja prasowa