Scalebound nie zadebiutuje w tym roku. Premiera została przełożona na 2017

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Microsoft od listopada straszył Sony pokaźną listą produkcji na wyłączność, które w 2016 roku miały zadebiutować na Xbox One. Jeszcze nie wszyscy wytrzeźwieli po sylwestrowej imprezie, a lista Microsoftu już nie prezentuje się tak okazale. Studio Platinum Games ogłosiło, że ich największa dotąd produkcja pojawi się dopiero w 2017 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2016.

Scalebound to jeden z tytułów najbardziej wyczekiwanych przez posiadaczy konsoli Xbox One, tak więc przełożenie premiery na następny rok, z pewnością zasmuci wielu graczy. Powód zmiany daty jest oczywiście taki sam jak zawsze, pragnienie stworzenia najlepszej możliwiej produkcji. Na Platinum Games blog możemy przeczytać następujące oświadczenie:

W celu realizacji naszej ambitnej wizji oraz zapewnienia, że ​​Scalebound sprosta oczekiwaniom, gra zadebiutuje w 2017 roku. To da nam czas potrzebny, do wdrożenia wszystkich innowacyjnych funkcji, które mamy zaplanowane.

Źródło: http://platinumgames.com/2016/01/04/an-update-from-the-scalebound-team/

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Full Throttle Remastered - recenzja - https://t.co/Zz7Dsn6Cgw
Poznaliśmy wymagania sprzętowe Prey - https://t.co/JROiYvhYhn
Invert - interesująca łamigłówka już w sprzedaży - https://t.co/gYbfuBJiGC https://t.co/fmOzMM685g