Scalebound nie zadebiutuje w tym roku. Premiera została przełożona na 2017

Microsoft od listopada straszył Sony pokaźną listą produkcji na wyłączność, które w 2016 roku miały zadebiutować na Xbox One. Jeszcze nie wszyscy wytrzeźwieli po sylwestrowej imprezie, a lista Microsoftu już nie prezentuje się tak okazale. Studio Platinum Games ogłosiło, że ich największa dotąd produkcja pojawi się dopiero w 2017 roku, a nie jak wcześniej zapowiadano w 2016.

Scalebound to jeden z tytułów najbardziej wyczekiwanych przez posiadaczy konsoli Xbox One, tak więc przełożenie premiery na następny rok, z pewnością zasmuci wielu graczy. Powód zmiany daty jest oczywiście taki sam jak zawsze, pragnienie stworzenia najlepszej możliwiej produkcji. Na Platinum Games blog możemy przeczytać następujące oświadczenie:

W celu realizacji naszej ambitnej wizji oraz zapewnienia, że ​​Scalebound sprosta oczekiwaniom, gra zadebiutuje w 2017 roku. To da nam czas potrzebny, do wdrożenia wszystkich innowacyjnych funkcji, które mamy zaplanowane.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Kamil Kościelniak

Autor: Kamil Kościelniak

Źródło: http://platinumgames.com/2016/01/04/an-update-from-the-scalebound-team/


Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Syberia 3 zadebiutuje również na Nintendo Switch - https://t.co/Q01jXn7MoP
Podczas Awesome Games Done Quick zebrane zostało ponad 2.2 miliona dolarów - https://t.co/0jSvbuPnc7 https://t.co/UGpIPhIFmb
Tajemniczy American Horror Story – sezon 7 - https://t.co/xnNNsbakPU