Scalebound będzie hitem tegorocznego Gamescom?

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 min.

Gra Scalebound studia PlatinumGames, to jedna z największych nieobecnych targów E3 2015. Tytuł po raz pierwszy został zaprezentowany w ubiegłym roku właśnie na tej imprezie, dlatego oczekiwania były spore. Microsoft jednak nie zapomniał o projekcie i zaprezentuje go już za miesiąc w Kolonii. I bardzo dobrze, w końcu na E3 świat gracz się nie kończy.

Phil Spencer nie kryje na Twitterze swojej radości z przebiegu i efektu prac nad Scalebound. O grze jest więc coraz głośniej, a my zaczynamy mieć przez to coraz większy na nią apetyt. Może podczas Gamescom Microsoft uraczy nas materiałem z rozgrywki i datą premiery? Oczekiwania wobec gry są olbrzymie, ponieważ po zeszłorocznej zapowiedzi można było odnieść wrażenie, że Scalebound to tytuł, który nie tylko dobrze się sprzeda, ale również sprzeda samą konsolę Xbox One. Czas pokaże.

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Full Throttle Remastered - recenzja - https://t.co/Zz7Dsn6Cgw
Poznaliśmy wymagania sprzętowe Prey - https://t.co/JROiYvhYhn
Invert - interesująca łamigłówka już w sprzedaży - https://t.co/gYbfuBJiGC https://t.co/fmOzMM685g