Scarlett Johansson zagra w serialu The Custom of the Country

| | Przeczytasz w 1 min.

Jak podaje  magazyn internetowy Deadline, jedna z największych amerykańskich gwiazd młodego pokolenia Scarlett Johansson wystąpi w kostiumowym miniserialu The Custom of the Country. Scenariusz miniserialu ma opierać się na podstawie powieści z początku ubiegłego wieku, amerykańskiej pisarki i laureatki nagrody Pulitzera, Edith Wharton. Za powołanie przedsięwzięcia do życia ma odpowiadać Sony Pictures TV. Serial ma liczyć osiem odcinków a Johansson ma być jedną z producentów wykonawczych. Dotychczas aktorka poddawała głos w telewizyjnej bajce animowanej Robot Chicken oraz wystąpiła w epizodycznej roli w serialu HBO Ekipa.
Jest to pierwsza duża rola telewizyjna gwiazdy, która głównie realizuje się aktorsko na dużym ekranie. Johansson ma wcielić się w postać pięknej i ambitnej Undine Spragg. Serial ma opowiadać historię jej drogi na szczyt wyższych sfer Nowego Jorku. Fani aktorki muszą zaopatrzyć się w cierpliwość ponieważ data realizacji nie została jeszcze podana. Czas pokaże czy aktorka poradzi sobie również na małym ekranie.

 Źródło: deadline.com

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Gamerweb to portal o grach istniejący od 2014 roku.

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, grach PC i wielu innych platformach...

TWEETS

Sofia Boutella u boku Jodie Foster w filmie Hotel Artemis - https://t.co/bjgUNpSDFA
Nowy TV Spot filmu Wonder Woman - https://t.co/A1Dis9glbZ https://t.co/zBjl1P4lUr
Film o Doktorze Dolittle- przesunięta data premiery - https://t.co/Sieyy4bq7y