PlayStation Plus – kwiecień – gry do pobrania PS3

Niecałe dwa tygodnie temu firma Sony podała rozpiskę gier wkwietniowym PlayStation Plus. Dziś gry są już do pobrania za darmo w PlayStation Store. Dodałem już wszystkie trzy tytuły do listy pobierania i teraz czekam. Najbardziej zainteresowany w tym miesiącu jestem pozycją związaną z Władcą Pierścieni. Dla przypomnienia w kwietniu dla PlayStation 3 dostajemy:

Okami HD 

Słynna przygodowa gra akcji opowiadająca o bogini słońca Amaterasu walczącej ze złem pod postacią wilka. Jest to edycja HD z poprawioną grafiką oraz wprowadzonymi trofeami. Pierwsza wersja Okami ukazała się 2006 roku jeszcze na PlayStation 2. Pozycja ta łączy w sobie elementy platformówek, łamigłówek oraz walk. W dużym stopniu jest oparta na japońskiej kulturze (wątki historyczne, legendy, mity, folklor). Gra ma świetne oceny na  Metacritic, jej średnia to 90%.

Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Angielski tytuł: The Lord of the Rings: War in the North. Jest to kolejna gra po Guardians of Middle-earth, która ukazała się w PS+ i opowiada o  losach Śródziemia. Tytuł z kwietnia to gra z gatunku action-RPG. Wojna na Północy przeznaczona jest docelowo do rozgrywki w trybie wieloosobowym (maksymalnie trzech graczy). Uczestnicy gry tworzą drużynę która walczy z siłami czarnoksiężnika Saurona w północnych regionach Śródziemia.

The Cave

Jest to gra przygodowo-zręcznościowa z wieloma zagadkami i problemami do rozwiązania. W czasie gry kierujemy trzema wybranymi postaciami podróżującymi przez tajemniczą jaskinię. Do wyboru mamy mnicha, poszukiwacza przygód, naukowca, rycerza, podróżnika oraz dwójkę małych dzieci. Każda z postaci ma inne umiejętności wpływające na naszą rozgrywkę. Gra ma ładną komiksową  grafikę.

Co o tym myślisz? Wyraź swoje zdanie - zostaw komentarz
Zdjęcie profilowe Damian Stefański

Autor: Damian Stefański

Źródło:


Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Zostaw swój komentarz

GAMERWEB W TELEFONIE

Informacje o grach PS4, XONE, PC

Śledź nas za pomocą telefonu lub tabletu. W aplikacji znajdziesz bieżące informacje ze świata gier: recenzje, newsy, zwiastuny, cosplay, zapowiedzi. Piszemy o PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, grach PC i wielu innych platformach...

Tematy na topie:

TWEETS

Urban Empire - premiera politycznego citybuildera - https://t.co/qfbvgKLTJW #UrbanEmpire @kalypsomedia https://t.co/qbQdAYgbd3
STRAFE z datą premiery i nowym zwiastunem - https://t.co/Se8oDs5V63 https://t.co/SAmOdkDtzq
Twórcy Limbo i Inside, pracują nad nową grą - https://t.co/YlDzyg7YPa